AI Estimo Software

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Przychody, wyniki i wskaźniki finansowe AI Estimo Software sp. z o.o. z 5 lat e-sprawozdań (2020–2024) oraz sprawozdania za okres: od 18 marca 2019 do 31 grudnia 2019 (9 mies. — pierwszy rok obrotowy od wpisu do KRS (22 marca 2019)).

W roku 2024 przychody wyniosły 193540 zł (+106% r/r), zysk netto -23835 zł.

Firma
AI ESTIMO SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000778324
NIP
9462687496
Siedziba
LUBLIN
Zakres
jednostkowe
Stan danych
2026-09-27

Wskaźniki finansowe 2020–2024

Wskaźniki finansowe AI Estimo Software sp. z o.o. 2020–2024 (zł)
od 18 marca 2019 do 31 grudnia 2019 (9 mies.)20202021202220232024
Przychody02250298502262793829193540
Koszty działalności08867178953213021465251531361
Zysk operacyjny06551-2035-51679-235128-22554
Zysk netto06454-2681-61644-236041-23835
Suma aktywów5000583974862524180766614038581073129
Kapitał własny5000114548773167129-68912-92747

Sprawozdanie za okres od 18 marca 2019 do 31 grudnia 2019 obejmuje 9 mies. (pierwszy rok obrotowy od wpisu do KRS (22 marca 2019)) — to nie jest rok obrotowy; zdanie o wynikach i porównania rok do roku pomijają ten okres.

Dane przekształcone: 2020 wg sprawozdania za 2021 (kolumna porównawcza nowszego sprawozdania).

BilansJednostkaMala (2024)

BilansJednostkaMala — AI Estimo Software sp. z o.o., rok 2024 (zł)
20242023
Aktywa10731291403858
Aktywa_A10375521379067
Aktywa_A_I10375521377045
Aktywa_A_II02022
Aktywa_A_II_102022
Aktywa_A_II_200
Aktywa_A_III00
Aktywa_A_IV00
Aktywa_A_IV_100
Aktywa_A_IV_200
Aktywa_A_V00
Aktywa_B3557724791
Aktywa_B_I00
Aktywa_B_II2021912978
Aktywa_B_II_A1588312978
Aktywa_B_II_A_11588312978
Aktywa_B_II_A_200
Aktywa_B_III1480911813
Aktywa_B_III_A1480911813
Aktywa_B_III_A_11480911813
Aktywa_B_IV5490
Aktywa_C00
Aktywa_D00
Pasywa10731291403858
Pasywa_A-92747-68912
Pasywa_A_I59005900
Pasywa_A_II219100219100
Pasywa_A_II_100
XXX00
Pasywa_A_III00
Pasywa_A_III_100
Pasywa_A_IV00
XXX00
Pasywa_A_V-293912-57871
LATA WCZEŚNIEJSZE-578713773
ROK UBIEGŁY-236041-61644
Pasywa_A_VI-23835-236041
Pasywa_A_VII00
Pasywa_B11658761472770
Pasywa_B_I00
Pasywa_B_I_100
Pasywa_B_II115122115122
Pasywa_B_II_1115122115122
Pasywa_B_III1679024736
Pasywa_B_III_A00
Pasywa_B_III_B1638824736
Pasywa_B_III_B_11638824736
Pasywa_B_III_B_200
Pasywa_B_III_C00
Pasywa_B_IV10339651332912

RZiSJednostkaMala (2024)

RZiSJednostkaMala — AI Estimo Software sp. z o.o., rok 2024 (zł)
20242023
A19354093829
A_I19354093829
A_II00
A_III00
B531361465251
B_I341516169155
B_II15110
B_III170093237998
B_IV1632550451
B_V06564
B_V_103128
B_VI19161082
B_VI_100
C-337821-371422
D323614139355
D_100
E83483061
E_100
F01
F_I00
F_I_100
F_II00
F_II_100
F_III00
F_III_100
F_IV00
G1281914
G_I00
G_I_100
G_II00
G_II_100
G_III00
H-23835-236041
I00
J-23835-236041