Arforce

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Przychody, wyniki i wskaźniki finansowe Arforce sp. z o.o. z 8 lat e-sprawozdań (2018–2025).

W roku 2025 przychody wyniosły 23374416 zł, zysk netto 334408 zł.

Firma
ARFORCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000517520
NIP
5842737057
PKD
6201Z
Siedziba
SOPOT
Zakres
jednostkowe
Stan danych
2026-09-27

Wskaźniki finansowe 2018–2025

Wskaźniki finansowe Arforce sp. z o.o. 2018–2025 (zł)
20182019202020212022202320242025
Przychody124428551460481015949455137912671835721124004671023374416
Koszty działalności119692071434836815729864137101781800000423572792023040029
Zysk operacyjny497859315409321526923183720844437780446242
Zysk netto377884232428262211629842739553117250334408
Suma aktywów36266794290044409323843919363698360442210942349374633546
Kapitał własny8505341082963134517314081571682112199383722393742573782

Dane przekształcone: 2018 wg sprawozdania za 2019, 2023 wg sprawozdania za 2024, 2024 wg sprawozdania za 2025 (kolumna porównawcza nowszego sprawozdania).

BilansJednostkaInna (2025)

BilansJednostkaInna — Arforce sp. z o.o., rok 2025 (zł)
20252024
Aktywa46335464234937
Aktywa_A00
Aktywa_A_I00
Aktywa_A_I_100
Aktywa_A_I_200
Aktywa_A_I_300
Aktywa_A_I_400
Aktywa_A_II00
Aktywa_A_II_100
Aktywa_A_II_1_A00
Aktywa_A_II_1_B00
Aktywa_A_II_1_C00
Aktywa_A_II_1_D00
Aktywa_A_II_1_E00
Aktywa_A_II_200
Aktywa_A_II_300
Aktywa_A_III00
Aktywa_A_III_100
Aktywa_A_III_200
Aktywa_A_III_300
Aktywa_A_IV00
Aktywa_A_IV_100
Aktywa_A_IV_200
Aktywa_A_IV_300
Aktywa_A_IV_3_A00
Aktywa_A_IV_3_A_100
Aktywa_A_IV_3_A_200
Aktywa_A_IV_3_A_300
Aktywa_A_IV_3_A_400
Aktywa_A_IV_3_B00
Aktywa_A_IV_3_B_100
Aktywa_A_IV_3_B_200
Aktywa_A_IV_3_B_300
Aktywa_A_IV_3_B_400
Aktywa_A_IV_3_C00
Aktywa_A_IV_3_C_100
Aktywa_A_IV_3_C_200
Aktywa_A_IV_3_C_300
Aktywa_A_IV_3_C_400
Aktywa_A_IV_400
Aktywa_A_V00
Aktywa_A_V_100
Aktywa_A_V_200
Aktywa_B46335464234937
Aktywa_B_I00
Aktywa_B_I_100
Aktywa_B_I_200
Aktywa_B_I_300
Aktywa_B_I_400
Aktywa_B_I_500
Aktywa_B_II28687573333569
Aktywa_B_II_100
Aktywa_B_II_1_A00
Aktywa_B_II_1_A_100
Aktywa_B_II_1_A_200
Aktywa_B_II_1_B00
Aktywa_B_II_200
Aktywa_B_II_2_A00
Aktywa_B_II_2_A_100
Aktywa_B_II_2_A_200
Aktywa_B_II_2_B00
Aktywa_B_II_328687573333569
Aktywa_B_II_3_A28380043312927
Aktywa_B_II_3_A_128380043312927
Aktywa_B_II_3_A_200
Aktywa_B_II_3_B101110
Aktywa_B_II_3_C2064220642
Aktywa_B_II_3_D00
Aktywa_B_III1742338890594
Aktywa_B_III_11742338890594
Aktywa_B_III_1_A00
Aktywa_B_III_1_A_100
Aktywa_B_III_1_A_200
Aktywa_B_III_1_A_300
Aktywa_B_III_1_A_400
Aktywa_B_III_1_B00
Aktywa_B_III_1_B_100
Aktywa_B_III_1_B_200
Aktywa_B_III_1_B_300
Aktywa_B_III_1_B_400
Aktywa_B_III_1_C1742338890594
Aktywa_B_III_1_C_11742338640594
Aktywa_B_III_1_C_20250000
Aktywa_B_III_1_C_300
Aktywa_B_III_200
Aktywa_B_IV2245210774
Aktywa_C00
Aktywa_D00
Pasywa46335464234937
Pasywa_A25737822239374
Pasywa_A_I5000050000
Pasywa_A_II21893741943837
Pasywa_A_II_100
Pasywa_A_III00
Pasywa_A_III_100
Pasywa_A_IV00
Pasywa_A_IV_100
Pasywa_A_IV_200
Pasywa_A_V00
Pasywa_A_VI334408245537
Pasywa_A_VII00
Pasywa_B20597641995563
Pasywa_B_I00
Pasywa_B_I_100
Pasywa_B_I_200
Pasywa_B_I_2_100
Pasywa_B_I_2_200
Pasywa_B_I_300
Pasywa_B_I_3_100
Pasywa_B_I_3_200
Pasywa_B_II00
Pasywa_B_II_100
Pasywa_B_II_200
Pasywa_B_II_300
Pasywa_B_II_3_A00
Pasywa_B_II_3_B00
Pasywa_B_II_3_C00
Pasywa_B_II_3_D00
Pasywa_B_II_3_E00
Pasywa_B_III20593321995563
Pasywa_B_III_100
Pasywa_B_III_1_A00
Pasywa_B_III_1_A_100
Pasywa_B_III_1_A_200
Pasywa_B_III_1_B00
Pasywa_B_III_200
Pasywa_B_III_2_A00
Pasywa_B_III_2_A_100
Pasywa_B_III_2_A_200
Pasywa_B_III_2_B00
Pasywa_B_III_320593321995563
Pasywa_B_III_3_A00
Pasywa_B_III_3_B00
Pasywa_B_III_3_C00
Pasywa_B_III_3_D15953781822199
Pasywa_B_III_3_D_115953781822199
Pasywa_B_III_3_D_200
Pasywa_B_III_3_E00
Pasywa_B_III_3_F00
Pasywa_B_III_3_G252491120912
Pasywa_B_III_3_H13403152452
Pasywa_B_III_3_I774320
Pasywa_B_III_400
Pasywa_B_IV4320
Pasywa_B_IV_100
Pasywa_B_IV_24320
Pasywa_B_IV_2_100
Pasywa_B_IV_2_24320

RZiSJednostkaInna (2025)

RZiSJednostkaInna — Arforce sp. z o.o., rok 2025 (zł)
20252024
A233744160
A_J00
A_I2337441622958647
A_II00
A_III00
A_IV00
B230400290
B_I2657516
B_II7255286066
B_III2020208920300428
B_IV5081451836
B_IV_100
B_V21730451755159
B_VI497335428049
B_VI_100
B_VII4153633724
B_VIII00
C3343880
D11425427625
D_I325200
D_II00
D_III00
D_IV8173327625
E23990
E_I00
E_II00
E_III23991569
F4462420
G00
G_I00
G_I_A00
G_I_A_100
G_I_B00
G_I_B_100
G_II00
G_II_J00
G_III00
G_III_J00
G_IV00
G_V00
H158800
H_I1487612112
H_I_J00
H_II00
H_II_J00
H_III00
H_IV10041028
I4303610
J9595370247
K00
L3344080