Flying Bisons Technology

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Przychody, wyniki i wskaźniki finansowe Flying Bisons Technology sp. z o.o. z 5 lat e-sprawozdań (2021–2025) oraz sprawozdania za okres: od 30 listopada 2020 do 31 grudnia 2020 (32 dni — pierwszy rok obrotowy od wpisu do KRS (16 grudnia 2020)).

W roku 2025 przychody wyniosły 4499050 zł (+0% r/r), zysk netto 95332 zł.

Firma
FLYING BISONS TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000873570
NIP
5272944462
PKD
6201Z
Siedziba
Warszawa
Zakres
jednostkowe
Stan danych
2026-09-27

Wskaźniki finansowe 2021–2025

Wskaźniki finansowe Flying Bisons Technology sp. z o.o. 2021–2025 (zł)
od 30 listopada 2020 do 31 grudnia 2020 (32 dni)20212022202320242025
Przychody51121038103346125005746937445107044499050
Koszty działalności7932726072014498644348721739060944362493
Zysk operacyjny–120448616254863984723605894114224
Zysk netto39296910938541468369362721953756695332
Suma aktywów58649916777942271403343208526844452552007
Kapitał własny41296815068242175193252617422765782381710

Sprawozdanie za okres od 30 listopada 2020 do 31 grudnia 2020 obejmuje 32 dni (pierwszy rok obrotowy od wpisu do KRS (16 grudnia 2020)) — to nie jest rok obrotowy; zdanie o wynikach i porównania rok do roku pomijają ten okres.

Dane przekształcone: 2023 wg sprawozdania za 2024 (kolumna porównawcza nowszego sprawozdania).

Bilans (2025)

Bilans — Flying Bisons Technology sp. z o.o., rok 2025 (zł)
20252024
Aktywa25520072684445
Aktywa_A256661267967
Aktywa_A_IV256661267967
Aktywa_A_IV_3256661267967
Aktywa_A_IV_3_C256661267967
Aktywa_A_IV_3_C_3256661267967
Aktywa_B22953462416477
Aktywa_B_II15246381600009
Aktywa_B_II_18552621208000
Aktywa_B_II_1_A8552621208000
Aktywa_B_II_1_A_18552621208000
Aktywa_B_II_3669376392009
Aktywa_B_II_3_A658851294502
Aktywa_B_II_3_A_1658851294502
Aktywa_B_II_3_B292197307
Aktywa_B_II_3_C7604200
Aktywa_B_III759008809335
Aktywa_B_III_1759008809335
Aktywa_B_III_1_B4914049140
Aktywa_B_III_1_B_44914049140
Aktywa_B_III_1_C709869760195
Aktywa_B_III_1_C_1709869760195
Aktywa_B_IV117007133
Pasywa25520072684445
Pasywa_A23817102276578
Pasywa_A_I2000020000
Pasywa_A_II27758782238312
Pasywa_A_VI95332537566
Pasywa_A_VII-509500-519300
Pasywa_B170297407867
Pasywa_B_I30003000
Pasywa_B_I_330003000
Pasywa_B_I_3_230003000
Pasywa_B_III167297404867
Pasywa_B_III_10179580
Pasywa_B_III_1_B0179580
Pasywa_B_III_3167297225287
Pasywa_B_III_3_D73394169116
Pasywa_B_III_3_D_173394169116
Pasywa_B_III_3_E77460
Pasywa_B_III_3_G8615756171

RZiS (2025)

RZiS — Flying Bisons Technology sp. z o.o., rok 2025 (zł)
20252024
A44990504510704
A_J6075301600000
A_I44990504510704
B43624933906094
B_I0733
B_II0123
B_III38483773219114
B_IV0367
B_V483269623014
B_VI2010052338
B_VII1074710404
C136558604609
D9231960
D_IV9231960
E23256675
E_III23256675
F114224605894
G12020085
G_II12020085
H955835217
H_I263331596
H_IV69253621
I104786590762
J945453196
L95332537566