Madiff

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Przychody, wyniki i wskaźniki finansowe Madiff sp. z o.o. z 6 lat e-sprawozdań (2018–2024).

W roku 2024 przychody wyniosły 14824888 zł (+17% r/r), zysk netto 220701 zł.

Firma
MADIFF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000539543
NIP
5213687124
PKD
7810Z
Siedziba
WARSZAWA
Zakres
jednostkowe
Stan danych
2026-09-27

Wskaźniki finansowe 2018–2024

Wskaźniki finansowe Madiff sp. z o.o. 2018–2024 (zł)
201820202021202220232024
Przychody76323241075940813059633155220791261766614824888
Koszty działalności72360001019326112615586147918081213525614472702
Zysk operacyjny396608548139444045734374476375332094
Zysk netto311926371860374710602205308042220701
Suma aktywów206710241601015495347728941363529936733844
Kapitał własny61721812414291645173224737825554202662347

Przekształcenie wstrzymane: sprawozdanie za 2021 podaje inne dane porównawcze za 2020 — zachowano wartości z własnego sprawozdania.

Bilans (2024)

Bilans — Madiff sp. z o.o., rok 2024 (zł)
20242023
Aktywa67338446352993
Aktywa_A21493620
Aktywa_A_I00
Aktywa_A_I_100
Aktywa_A_I_200
Aktywa_A_I_300
Aktywa_A_I_400
Aktywa_A_II00
Aktywa_A_II_100
Aktywa_A_II_1_A00
Aktywa_A_II_1_B00
Aktywa_A_II_1_C00
Aktywa_A_II_1_D00
Aktywa_A_II_1_E00
Aktywa_A_II_200
Aktywa_A_II_300
Aktywa_A_III00
Aktywa_A_III_100
Aktywa_A_III_200
Aktywa_A_III_300
Aktywa_A_IV00
Aktywa_A_IV_100
Aktywa_A_IV_200
Aktywa_A_IV_300
Aktywa_A_IV_3_A00
Aktywa_A_IV_3_A_100
Aktywa_A_IV_3_A_200
Aktywa_A_IV_3_A_300
Aktywa_A_IV_3_A_400
Aktywa_A_IV_3_B00
Aktywa_A_IV_3_B_100
Aktywa_A_IV_3_B_200
Aktywa_A_IV_3_B_300
Aktywa_A_IV_3_B_400
Aktywa_A_IV_3_C00
Aktywa_A_IV_3_C_100
Aktywa_A_IV_3_C_200
Aktywa_A_IV_3_C_300
Aktywa_A_IV_3_C_400
Aktywa_A_IV_400
Aktywa_A_V21493620
Aktywa_A_V_100
Aktywa_A_V_221493620
Aktywa_B67316956349373
Aktywa_B_I00
Aktywa_B_I_100
Aktywa_B_I_200
Aktywa_B_I_300
Aktywa_B_I_400
Aktywa_B_I_500
Aktywa_B_II47829944923512
Aktywa_B_II_100
Aktywa_B_II_1_A00
Aktywa_B_II_1_A_100
Aktywa_B_II_1_A_200
Aktywa_B_II_1_B00
Aktywa_B_II_200
Aktywa_B_II_2_A00
Aktywa_B_II_2_A_100
Aktywa_B_II_2_A_200
Aktywa_B_II_2_B00
Aktywa_B_II_347829944923512
Aktywa_B_II_3_A34379693426008
Aktywa_B_II_3_A_134379693426008
Aktywa_B_II_3_A_200
Aktywa_B_II_3_B290166514569
Aktywa_B_II_3_C1054859982935
Aktywa_B_II_3_D00
Aktywa_B_III19361781415426
Aktywa_B_III_119361781415426
Aktywa_B_III_1_A00
Aktywa_B_III_1_A_100
Aktywa_B_III_1_A_200
Aktywa_B_III_1_A_300
Aktywa_B_III_1_A_400
Aktywa_B_III_1_B00
Aktywa_B_III_1_B_100
Aktywa_B_III_1_B_200
Aktywa_B_III_1_B_300
Aktywa_B_III_1_B_400
Aktywa_B_III_1_C19361781415426
Aktywa_B_III_1_C_118823471346151
Aktywa_B_III_1_C_25383169274
Aktywa_B_III_1_C_300
Aktywa_B_III_200
Aktywa_B_IV1252210435
Aktywa_C00
Aktywa_D00
Pasywa67338446352993
Pasywa_A26623472555420
Pasywa_A_I100000100000
Pasywa_A_II27185871119422
Pasywa_A_II_100
Pasywa_A_III00
Pasywa_A_III_100
Pasywa_A_IV00
Pasywa_A_IV_100
Pasywa_A_IV_200
Pasywa_A_V-3769421027955
Pasywa_A_VI220701308042
Pasywa_A_VII00
Pasywa_B40714973797574
Pasywa_B_I00
Pasywa_B_I_100
Pasywa_B_I_200
Pasywa_B_I_2_100
Pasywa_B_I_2_200
Pasywa_B_I_300
Pasywa_B_I_3_100
Pasywa_B_I_3_200
Pasywa_B_II00
Pasywa_B_II_100
Pasywa_B_II_200
Pasywa_B_II_300
Pasywa_B_II_3_A00
Pasywa_B_II_3_B00
Pasywa_B_II_3_C00
Pasywa_B_II_3_D00
Pasywa_B_II_3_E00
Pasywa_B_III40714973797574
Pasywa_B_III_1145000145000
Pasywa_B_III_1_A00
Pasywa_B_III_1_A_100
Pasywa_B_III_1_A_200
Pasywa_B_III_1_B145000145000
Pasywa_B_III_200
Pasywa_B_III_2_A00
Pasywa_B_III_2_A_100
Pasywa_B_III_2_A_200
Pasywa_B_III_2_B00
Pasywa_B_III_339264973652574
Pasywa_B_III_3_A00
Pasywa_B_III_3_B00
Pasywa_B_III_3_C00
Pasywa_B_III_3_D36850323536953
Pasywa_B_III_3_D_136850323536953
Pasywa_B_III_3_D_200
Pasywa_B_III_3_E00
Pasywa_B_III_3_F00
Pasywa_B_III_3_G6266252142
Pasywa_B_III_3_H6600356754
Pasywa_B_III_3_I1128006725
Pasywa_B_III_400
Pasywa_B_IV00
Pasywa_B_IV_100
Pasywa_B_IV_200
Pasywa_B_IV_2_100
Pasywa_B_IV_2_200

RZiS (2024)

RZiS — Madiff sp. z o.o., rok 2024 (zł)
20242023
A1482488812617666
A_J00
A_I1482488812617666
A_II00
A_III00
A_IV00
B1447270212135256
B_I00
B_II76576275
B_III1352192811005254
B_IV420
B_IV_100
B_V701140849334
B_VI209187199328
B_VI_100
B_VII3274875066
B_VIII00
C352186482410
D23287
D_I00
D_II00
D_III07
D_IV23280
E224206043
E_I00
E_II00
E_III224206043
F332094476375
G016
G_I00
G_I_A00
G_I_A_100
G_I_B00
G_I_B_100
G_II00
G_II_J00
G_III00
G_III_J00
G_IV00
G_V016
H4029561615
H_I29190
H_I_J00
H_II00
H_II_J00
H_III00
H_IV3737561615
I291799414776
J71098106734
K00
L220701308042