Sinersio Polska

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Przychody, wyniki i wskaźniki finansowe Sinersio Polska sp. z o.o. z 8 lat e-sprawozdań (2018–2025).

W roku 2025 przychody wyniosły 3389050 zł (-6% r/r), zysk netto 523094 zł.

Firma
SINERSIO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000338358
NIP
7781466055
Siedziba
Nowa Sól
Zakres
jednostkowe
Stan danych
2026-10-20

Wskaźniki finansowe 2018–2025

Wskaźniki finansowe Sinersio Polska sp. z o.o. 2018–2025 (zł)
20182019202020212022202320242025
Przychody23380332849393262854728335903093826342832336146633389050
Koszty działalności18813542456025250619827477542825380315261932943753230832
Zysk operacyjny3938496060231155895246099296355304828945941534376
Zysk netto4032817705261102016251244289598286769914245523094
Suma aktywów48741095448665511616851324655437293560212366786166829780
Kapitał własny18705923174618427663545278794817478510424760184926541586

BilansJednostkaMala (2025)

BilansJednostkaMala — Sinersio Polska sp. z o.o., rok 2025 (zł)
20252024
Aktywa68297806678616
Aktywa_A53348725458171
Aktywa_A_I259600319200
Aktywa_A_II21135342619992
Aktywa_A_II_116435482247507
Aktywa_A_II_2469985372485
Aktywa_A_III857850
Aktywa_A_IV27834622518979
Aktywa_A_IV_113790001066000
Aktywa_A_IV_214044621452979
Aktywa_A_V924910
Aktywa_B14949081220445
Aktywa_B_I65360
Aktywa_B_II127461589182
Aktywa_B_II_A89537546116
Aktywa_B_II_A_189537546116
Aktywa_B_II_A_200
Aktywa_B_III1201446531513
Aktywa_B_III_A1201446531513
Aktywa_B_III_A_1922803303916
Aktywa_B_IV16593699390
Aktywa_C00
Aktywa_D00
Pasywa68297806678616
Pasywa_A65415866018492
Pasywa_A_I29302002930200
Pasywa_A_II25547921640547
Pasywa_A_II_100
Pasywa_A_III533500533500
Pasywa_A_III_1533500533500
Pasywa_A_IV00
Pasywa_A_V00
Pasywa_A_VI523094914245
Pasywa_A_VII00
Pasywa_B288194660124
Pasywa_B_I00
Pasywa_B_I_100
Pasywa_B_II00
Pasywa_B_II_100
Pasywa_B_III270765621363
Pasywa_B_III_A00
Pasywa_B_III_B82722408133
Pasywa_B_III_B_182722408133
Pasywa_B_III_B_200
Pasywa_B_III_C00
Pasywa_B_IV1742938761

RZiSJednostkaMala (2025)

RZiSJednostkaMala — Sinersio Polska sp. z o.o., rok 2025 (zł)
20252024
A33890503614663
A_I33890503614663
A_II00
A_III00
B32308323294375
B_I463395384397
B_II534405589091
B_III10740261142336
B_IV832968861355
B_V154129157558
B_V_17140772636
B_VI171909159637
B_VI_12737513517
C158218320288
D394605718623
D_1313000662508
E1844792970
E_101210
F50086989
F_I00
F_I_100
F_II50086989
F_II_100
F_III00
F_III_100
F_IV00
G527463
G_I00
G_I_100
G_II00
G_II_100
G_III00
H538857952467
I1576338222
J523094914245