Widelab. Krystian Słowiński, Michał Parulski

spółka komandytowa

Przychody, wyniki i wskaźniki finansowe Widelab. Krystian Słowiński, Michał Parulski sp.k. z 3 lat e-sprawozdań (2023–2025) oraz sprawozdania za okres: od 21 lutego 2022 do 31 grudnia 2022 (10 mies. — pierwszy rok obrotowy od wpisu do KRS (21 lutego 2022) — spółka powstała z przekształcenia: WIDELAB. KRYSTIAN SŁOWIŃSKI, MICHAŁ PARULSKI SPÓŁKA JAWNA (KRS 0000801735)).

W roku 2025 przychody wyniosły 23469006 zł (+34% r/r), zysk netto 8130881 zł.

Firma
WIDELAB. KRYSTIAN SŁOWIŃSKI, MICHAŁ PARULSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS
0000955431
NIP
5842786771
PKD
6201Z
Siedziba
Gdańsk
Zakres
jednostkowe
Stan danych
2026-09-27

Wskaźniki finansowe 2023–2025

Wskaźniki finansowe Widelab. Krystian Słowiński, Michał Parulski sp.k. 2023–2025 (zł)
od 21 lutego 2022 do 31 grudnia 2022 (10 mies.)202320242025
Przychody10606023140164231745595423469006
Koszty działalności563910884125981051407413108555
Zysk operacyjny50702315412576693891710220520
Zysk netto4236789420409056966458130881
Suma aktywów3147029514567366674748893207
Kapitał własny2488481420709056996458133881

Sprawozdanie za okres od 21 lutego 2022 do 31 grudnia 2022 obejmuje 10 mies. (pierwszy rok obrotowy od wpisu do KRS (21 lutego 2022) — spółka powstała z przekształcenia: WIDELAB. KRYSTIAN SŁOWIŃSKI, MICHAŁ PARULSKI SPÓŁKA JAWNA (KRS 0000801735)) — to nie jest rok obrotowy; zdanie o wynikach i porównania rok do roku pomijają ten okres.

BilansJednostkaInna (2025)

BilansJednostkaInna — Widelab. Krystian Słowiński, Michał Parulski sp.k., rok 2025 (zł)
20252024
Aktywa88932076667474
Aktywa_A2072515518
Aktywa_A_I00
Aktywa_A_I_100
Aktywa_A_I_200
Aktywa_A_I_300
Aktywa_A_I_400
Aktywa_A_II547315518
Aktywa_A_II_1547315518
Aktywa_A_II_1_A00
Aktywa_A_II_1_B00
Aktywa_A_II_1_C547315518
Aktywa_A_II_1_D00
Aktywa_A_II_1_E00
Aktywa_A_II_200
Aktywa_A_II_300
Aktywa_A_III152520
Aktywa_A_III_100
Aktywa_A_III_200
Aktywa_A_III_3152520
Aktywa_A_IV00
Aktywa_A_IV_100
Aktywa_A_IV_200
Aktywa_A_IV_300
Aktywa_A_IV_3_A00
Aktywa_A_IV_3_A_100
Aktywa_A_IV_3_A_200
Aktywa_A_IV_3_A_300
Aktywa_A_IV_3_A_400
Aktywa_A_IV_3_B00
Aktywa_A_IV_3_B_100
Aktywa_A_IV_3_B_200
Aktywa_A_IV_3_B_300
Aktywa_A_IV_3_B_400
Aktywa_A_IV_3_C00
Aktywa_A_IV_3_C_100
Aktywa_A_IV_3_C_200
Aktywa_A_IV_3_C_300
Aktywa_A_IV_3_C_400
Aktywa_A_IV_400
Aktywa_A_V00
Aktywa_A_V_100
Aktywa_A_V_200
Aktywa_B88724836651956
Aktywa_B_I238773335
Aktywa_B_I_100
Aktywa_B_I_200
Aktywa_B_I_300
Aktywa_B_I_400
Aktywa_B_I_5238773335
Aktywa_B_II36621062501155
Aktywa_B_II_11685704
Aktywa_B_II_1_A00
Aktywa_B_II_1_A_100
Aktywa_B_II_1_A_200
Aktywa_B_II_1_B1685704
Aktywa_B_II_200
Aktywa_B_II_2_A00
Aktywa_B_II_2_A_100
Aktywa_B_II_2_A_200
Aktywa_B_II_2_B00
Aktywa_B_II_336604222500451
Aktywa_B_II_3_A36375832449577
Aktywa_B_II_3_A_136375832449577
Aktywa_B_II_3_A_200
Aktywa_B_II_3_B2283950874
Aktywa_B_II_3_C00
Aktywa_B_II_3_D00
Aktywa_B_III51808054143442
Aktywa_B_III_151808054143442
Aktywa_B_III_1_A00
Aktywa_B_III_1_A_100
Aktywa_B_III_1_A_200
Aktywa_B_III_1_A_300
Aktywa_B_III_1_A_400
Aktywa_B_III_1_B00
Aktywa_B_III_1_B_100
Aktywa_B_III_1_B_200
Aktywa_B_III_1_B_300
Aktywa_B_III_1_B_400
Aktywa_B_III_1_C51808054143442
Aktywa_B_III_1_C_151808054143442
Aktywa_B_III_1_C_200
Aktywa_B_III_1_C_300
Aktywa_B_III_200
Aktywa_B_IV56954024
Aktywa_C00
Aktywa_D00
Pasywa88932076667474
Pasywa_A81338815699645
Pasywa_A_I30003000
Pasywa_A_II00
Pasywa_A_II_100
Pasywa_A_III00
Pasywa_A_III_100
Pasywa_A_IV00
Pasywa_A_IV_100
Pasywa_A_IV_200
Pasywa_A_V00
Pasywa_A_VI81308815696645
Pasywa_A_VII00
1) Odpisy z zysku netto w ciągu roku obrotowego - WIDELAB. Krystian Słowiński. Michał Parulski sp. jawna00
2) Odpisy z zysku netto w ciągu roku obrotowego - WIDELAB. Krystian Słowiński. Michał Parulski sp. komandytowa00
Pasywa_B759326967828
Pasywa_B_I00
Pasywa_B_I_100
Pasywa_B_I_200
Pasywa_B_I_2_100
Pasywa_B_I_2_200
Pasywa_B_I_300
Pasywa_B_I_3_100
Pasywa_B_I_3_200
Pasywa_B_II00
Pasywa_B_II_100
Pasywa_B_II_200
Pasywa_B_II_300
Pasywa_B_II_3_A00
Pasywa_B_II_3_B00
Pasywa_B_II_3_C00
Pasywa_B_II_3_D00
Pasywa_B_II_3_E00
Pasywa_B_III759326967828
Pasywa_B_III_11476698
Pasywa_B_III_1_A00
Pasywa_B_III_1_A_100
Pasywa_B_III_1_A_200
Pasywa_B_III_1_B1476698
Pasywa_B_III_200
Pasywa_B_III_2_A00
Pasywa_B_III_2_A_100
Pasywa_B_III_2_A_200
Pasywa_B_III_2_B00
Pasywa_B_III_3759180961130
Pasywa_B_III_3_A00
Pasywa_B_III_3_B00
Pasywa_B_III_3_C00
Pasywa_B_III_3_D658677957815
Pasywa_B_III_3_D_1658677957815
Pasywa_B_III_3_D_200
Pasywa_B_III_3_E670730
Pasywa_B_III_3_F00
Pasywa_B_III_3_G998332586
Pasywa_B_III_3_H00
Pasywa_B_III_3_I00
Pasywa_B_III_400
Pasywa_B_IV00
Pasywa_B_IV_100
Pasywa_B_IV_200
Pasywa_B_IV_2_100
Pasywa_B_IV_2_200

RZiSJednostkaInna (2025)

RZiSJednostkaInna — Widelab. Krystian Słowiński, Michał Parulski sp.k., rok 2025 (zł)
20252024
A2346900617455954
A_J00
A_I2346900617455954
A_II00
A_III00
A_IV00
B1310855510514074
B_I76215105800
B_II3482225105
B_III122208119780872
B_IV13820535007
B_IV_100
B_V392749263880
B_VI89748148651
B_VI_100
B_VII156004154759
B_VIII00
C103604516941880
D3103852
D_I29010
D_II00
D_III00
D_IV202852
E1430353815
E_I00
E_II00
E_III1430353815
F102205206938917
G21469115862
G_I00
G_I_A00
G_I_A_100
G_I_B00
G_I_B_100
G_II2143612401
G_II_J00
G_III00
G_III_J00
G_IV00
G_V33103461
H13420287
H_I20
H_I_J00
H_II00
H_II_J00
H_III00
H_IV13420187
I101077877054691
J19769061358046
K00
L81308815696645