Wielki Kompas Polskich Software House’ów

Polska software developmentem stoi

874 spółki, 6 217 lat obrotowych, każda liczba z podpisanego sprawozdania złożonego w KRS. Próba, nie spis.

Kompletność danych: 100% (6217 lat obrotowych, 22 brakujących, 22 można wgrać). Stan danych: 2026-10-22.

SpółkaPrzychody (mln zł)Wzrost r/rRealny CAGRWynik netto (mln zł)Marża nettoDane za
Sii sp. z o.o. (rok-obrotowy)2111,7+1,6%+8,4%261,0+12,4%2025
Asseco Poland S.A. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), spółka giełdowa (ESEF), fuzja)1703,4+13,1%+5,8%432,7+25,4%2025
GlobalLogic Poland sp. z o.o. (rok-obrotowy, fuzja)777,0+8,5%+7,1%118,1+15,2%2026
Transition Technologies S.A. (estonski-cit)88,2-24,8%-24,2%24,4+27,7%2025
Epam Systems (Poland) sp. z o.o. (fuzja)2063,0+6,5%+3,6%300,3+14,6%2025
Aplikacje Krytyczne sp. z o.o. (estonski-cit)677,3+16,4%+66,2%2,2+0,3%2025
Asseco Business Solutions S.A. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), fuzja)428,8+12,7%+1,8%115,0+26,8%2024
Spyrosoft S.A. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), spółka giełdowa (ESEF))205,2-2,2%+10,0%17,0+8,3%2024
Darize sp. z o.o.279,5+10,2%+0,6%22,0+7,9%2025
WASKO S.A. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))388,5+14,9%-6,9%35,1+9,0%2025
Asseco Data Systems S.A. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), fuzja)358,6+10,0%-2,7%56,1+15,7%2025
Grupa Kapitałowa KAMSOFT S.A. (fuzja)344,3+14,6%+2,7%153,1+44,5%2025
GFT Poland sp. z o.o.440,2-1,3%-2,8%28,8+6,5%2025
Avenga IT Professionals sp. z o.o. (fuzja)358,6-0,9%-6,0%22,8+6,4%2025
BlueSoft sp. z o.o.295,1+0,9%0,0%43,8+14,8%2025
ENIGMA Systemy Ochrony Informacji sp. z o.o. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))275,9-27,2%-0,1%42,8+15,5%2025
Atende S.A. (kontynuacja po przekształceniu, dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), spółka giełdowa (ESEF), fuzja)272,2-11,4%+4,7%13,2+4,9%2025
Sygnity S.A. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), spółka giełdowa (ESEF))252,5+13,6%+4,7%90,7+35,9%2025
Lingaro sp. z o.o. (fuzja)378,4+13,1%+4,2%-0,2-0,1%2024
Sollers Consulting sp. z o.o. (fuzja)303,9+11,9%+2,5%21,8+7,2%2025
Intive GmbH Oddział w Polsce oddział zagr.243,3-30,4%-14,4%-17,0-7,0%2024
Software Mind S.A. (kontynuacja po przekształceniu)240,6+7,6%+3,5%7,9+3,3%2025
Tieto Tech Consulting Poland sp. z o.o. (fuzja)406,6+2,1%+19,7%9,9+2,4%2025
CGI Information Systems AND Management Consultants (Polska) sp. z o.o. (rok-obrotowy, fuzja)237,1+8,3%+27,6%23,5+9,9%2025
Transition Technologies MS S.A. (kontynuacja po przekształceniu, dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))165,8-8,8%-3,4%16,2+9,8%2025
DataArt Poland sp. z o.o. (fuzja)232,7+13,8%+50,6%9,9+4,3%2025
All for One Poland sp. z o.o. (rok-obrotowy, fuzja)229,8+2,3%0,0%11,7+5,1%2025
Britenet sp. z o.o. (fuzja)221,7-9,3%-4,4%0,9+0,4%2025
j-labs sp. z o.o. (estonski-cit)214,9+5,3%+8,1%25,0+11,7%2025
Exorigo-Upos S.A. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), fuzja)211,6+12,4%0,0%13,1+6,2%2025
BPX S.A. (fuzja)217,8+10,4%+4,7%23,6+10,8%2025
SoftServe Poland sp. z o.o.513,7+8,4%+7,1%48,0+9,3%2025
Betacom S.A. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), rok-obrotowy)187,4+7,5%+6,8%2,5+1,4%2025
Hicron sp. z o.o. (fuzja)183,3+6,0%+6,8%7,2+3,9%2025
Billennium S.A. (kontynuacja po przekształceniu)410,5+8,6%+1,7%5,7+1,4%2025
Onwelo sp. z o.o. (fuzja)80,2-31,3%-28,7%-34,7-43,2%2025
Transition Technologies PSC (Grupa Kapitałowa) S.A. (kontynuacja po przekształceniu, dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))241,2+1,4%-5,7%21,4+8,9%2025
VULCAN sp. z o.o.178,5+46,5%+17,9%67,6+37,9%2025
Vention Development sp. z o.o.147,7-16,0%+12,8%3,3+2,2%2025
Netcompany Poland sp. z o.o. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))166,0+14,6%+1,1%10,2+6,1%2025
VML Enterprise Solutions sp. z o.o. (fuzja)157,1+4,4%+3,2%34,3+21,8%2025
Scalo sp. z o.o.161,1+14,9%-1,0%8,1+5,0%2025
Callstack.io sp. z o.o.151,0+18,1%+21,0%48,2+31,9%2025
Inetum Polska sp. z o.o. (fuzja)188,0-2,3%-3,9%7,9+4,2%2025
Intellias Poland sp. z o.o.151,8+15,4%+51,0%8,4+5,5%2025
Nordcloud sp. z o.o.113,7-13,2%-6,9%7,0+6,2%2025
Sopra Steria Polska sp. z o.o.197,8+2,1%-7,2%7,0+3,6%2025
Connectis sp. z o.o.149,5+16,6%+11,3%9,5+6,3%2025
Spyrosoft Solutions S.A.146,0+3,2%+27,3%9,7+6,7%2024
ITDS Polska sp. z o.o.139,4+8,9%+5,9%12,7+9,1%2025
FLY ON THE Cloud sp. z o.o. (fuzja)137,9+14,4%+12,2%6,6+4,8%2025
COIG S.A.140,5+8,6%+8,6%11,7+8,3%2025
IT. Integro sp. z o.o. (fuzja, estonski-cit)129,0+17,2%+3,4%14,5+11,2%2025
Talex S.A. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))130,9+80,4%+10,3%4,4+3,4%2025
Craftware sp. z o.o. (fuzja, estonski-cit)162,5+9,4%+1,5%12,7+7,8%2025
Kenbit sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)112,2+71,3%+63,5%14,1+12,6%2025
Mindbox sp. z o.o. (fuzja)122,5+14,9%–7,1+5,8%2025
Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. (kontynuacja po przekształceniu, estonski-cit)125,8-25,7%-6,5%7,5+6,0%2025
Compugroup Medical Polska sp. z o.o.120,4+15,5%+3,4%16,5+13,7%2025
Netguru S.A. (kontynuacja po przekształceniu)119,3-7,6%-30,7%6,3+5,3%2025
Software Mansion S.A. (kontynuacja po przekształceniu)117,9+18,2%+21,9%20,7+17,5%2025
Coherent Solutions sp. z o.o.111,2+0,4%+13,4%4,4+4,0%2025
TELDAT sp.k. (kontynuacja po przekształceniu)218,5-20,1%+54,9%53,3+24,4%2025
Edge ONE Solutions sp. z o.o.104,6-7,4%+8,6%6,0+5,7%2025
CodiLime sp. z o.o. (fuzja)88,6-6,0%–23,9+27,0%2025
OPTeam S.A. (kontynuacja po przekształceniu, dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), fuzja)100,2+42,6%-0,7%3,1+3,1%2025
Softsystem sp. z o.o.66,4+4,1%+8,1%1,7+2,5%2025
Pretius Software sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, fuzja, estonski-cit)90,9+11,3%+25,4%11,2+12,3%2025
Predica sp. z o.o. (fuzja)89,1-16,3%-17,0%-0,1-0,1%2025
Altkom Software & Consulting sp. z o.o.49,8-14,2%-0,1%0,2+0,3%2025
JIT Team sp. z o.o. (estonski-cit)191,8+15,4%+7,9%9,7+5,0%2025
Knowit Poland sp. z o.o.84,6+5,2%-6,8%7,0+8,3%2025
STX Next S.A. (kontynuacja po przekształceniu)122,4-13,8%-16,1%9,5+7,7%2025
Domdata S.A. (kontynuacja po przekształceniu)89,8+20,7%+31,3%11,1+12,3%2025
deepsense.ai sp. z o.o. (fuzja)41,5+4,5%-11,4%38,9+93,8%2025
Zakład Usług Informatycznych NOVUM sp. z o.o.88,8-2,1%+7,3%16,6+18,7%2025
The Software House sp. z o.o. (estonski-cit)88,3+7,1%+3,5%2,2+2,5%2025
RST sp.k.32,4-19,8%-15,5%50,5+155,9%2025
LSI Software S.A. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), fuzja)81,6+23,4%+8,2%15,2+18,6%2025
Univio sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, fuzja)82,5-2,1%-7,4%-3,2-3,9%2025
Exence S.A.80,7+61,0%+15,3%2,8+3,4%2025
Sigma Software sp. z o.o.28,0+22,4%+59,3%0,9+3,2%2025
SOFTIQ sp. z o.o.75,2+6,1%+19,2%8,7+11,5%2025
Decerto sp. z o.o. (estonski-cit)76,4+14,1%+11,7%10,5+13,8%2025
yarrl S.A. (kontynuacja po przekształceniu, dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), fuzja)74,9+36,4%+74,2%1,6+2,2%2025
Cloudflight Poland sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))73,6-17,8%-10,3%-2,2-3,0%2024
Makolab S.A. (kontynuacja po przekształceniu, estonski-cit)73,4+1,5%-3,9%3,0+4,1%2025
Etteplan Poland sp. z o.o. (fuzja)74,5-10,2%+2,2%3,5+4,7%2025
Softnet sp. z o.o.72,6+6,3%+6,6%20,4+28,2%2025
Enxoo P.S.A. (kontynuacja po przekształceniu)56,7-7,9%-13,1%5,3+9,3%2025
Hostersi sp. z o.o.71,2+25,4%+19,5%4,6+6,5%2025
Globema sp. z o.o. (fuzja)70,6-4,4%-9,6%10,2+14,5%2025
Ailleron S.A. (kontynuacja po przekształceniu, dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), spółka giełdowa (ESEF), fuzja)69,3-8,8%-5,1%1,1+1,6%2025
Streamsoft sp.k.84,7+16,7%+4,6%5,3+6,3%2025
SIMPLE S.A.65,8+9,6%+0,6%12,8+19,4%2025
IBA Poland sp. z o.o.65,4-32,8%-3,6%0,5+0,7%2025
Fabrity S.A. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), spółka giełdowa (ESEF), fuzja)61,8-12,1%+68,9%4,0+6,5%2025
Akquinet Consulting sp. z o.o. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))102,6+29,3%-1,9%7,5+7,3%2025
Grape Up sp. z o.o. (fuzja)65,1+9,7%-4,0%27,1+41,6%2025
VSoft S.A.62,1+19,0%+9,0%5,7+9,3%2025
XPLUS S.A. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))58,4-2,9%-6,5%8,5+14,5%2025
Linux Polska sp. z o.o.46,1-18,8%-1,3%-0,5-1,2%2024
Future Mind sp. z o.o.56,5-0,9%+4,2%7,1+12,6%2025
Currenda sp. z o.o.57,8+4,9%+13,5%0,4+0,8%2025
Spoc S.A. (kontynuacja po przekształceniu)49,1-9,2%+3,5%0,1+0,3%2025
Quantum software S.A. (dane skonsolidowane, holding, dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))56,8+5,8%+1,6%5,2+9,2%2025
Kotrak S.A. (kontynuacja po przekształceniu, fuzja)56,1+6,8%+2,9%2,2+3,8%2025
Rekord SI sp. z o.o.52,6+36,7%+9,6%11,0+21,0%2025
DS Stream sp. z o.o.51,2-0,8%+9,0%5,2+10,2%2025
Spyrosoft Synergy S.A.50,0+42,9%+466,0%5,5+11,1%2024
Tooploox sp. z o.o. (fuzja)62,5+14,3%-1,7%1,6+2,6%2025
Heuthes sp. z o.o.49,5+49,0%+17,5%18,3+37,0%2025
Ideo sp. z o.o.44,1+4,7%+4,3%4,5+10,3%2025
9 Bits sp. z o.o.42,0-12,2%-1,8%1,1+2,7%2025
Soflab Technology sp. z o.o.50,5+7,3%-3,4%0,2+0,4%2025
Miquido sp.k. (kontynuacja po przekształceniu)45,3+2,6%-16,4%0,3+0,6%2025
Consdata S.A. (kontynuacja po przekształceniu)45,0+29,8%+15,1%5,5+12,2%2025
SoftwareHut sp. z o.o. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), fuzja)27,0-12,6%-20,5%-2,6-9,6%2025
Antmicro sp. z o.o.44,7+3,5%-1,7%4,8+10,7%2025
Softax Ryszard Srokosz sp.j.44,2+41,7%+4,5%2,7+6,0%2025
Cloudity sp. z o.o.42,2+25,8%+1,8%5,6+13,4%2025
Anegis sp. z o.o. (rok-obrotowy, fuzja)42,5+10,5%+19,5%0,4+1,0%2025
Sirocco Mobile sp. z o.o.41,4+33,3%+24,7%6,0+14,4%2025
Elitmind sp. z o.o. (fuzja)40,7+11,2%+17,1%3,5+8,5%2024
Espeo Software sp. z o.o.26,0-18,2%-15,1%2,7+10,3%2025
Sagitum S.A. (kontynuacja po przekształceniu, fuzja)28,2+32,4%-3,6%0,4+1,4%2025
Westernacher Consulting sp. z o.o.50,1+11,6%+8,6%1,2+2,5%2025
Strix Poland sp. z o.o.38,4+12,7%+4,0%3,8+10,0%2025
Neontri sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)38,8+6,2%+18,2%3,2+8,1%2025
e-point S.A. (rok-obrotowy)38,7-10,7%-4,9%0,4+1,2%2025
Spyrosoft BSG S.A. (fuzja)38,2-1,2%-12,5%4,1+10,6%2025
VAIMO Poland sp. z o.o.38,5-6,9%+21,3%3,7+9,6%2025
Fellowmind Poland sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, fuzja)47,0+23,7%+6,2%-1,6-3,5%2025
Hycom S.A.38,1-8,5%-24,3%0,8+2,1%2025
Sente S.A. (kontynuacja po przekształceniu)32,6-14,2%-7,3%-0,2-0,7%2025
Finture sp. z o.o.36,8-2,2%+5,3%1,6+4,3%2025
Ipopema Business Consulting sp. z o.o.34,3-3,4%-0,7%2,4+7,1%2025
Bazy i Systemy Bankowe sp. z o.o.33,4+20,7%+7,9%1,0+3,0%2025
Softwaremill sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)46,3+27,1%+11,3%3,9+8,4%2025
Sunscrapers sp. z o.o.17,7+27,2%+13,9%0,5+2,7%2025
Connectpoint sp. z o.o.49,9+46,4%+19,9%7,0+14,0%2025
Netrix S.A.31,4+5,0%+4,2%1,6+5,0%2025
Appunite S.A. (kontynuacja po przekształceniu)32,7-1,2%-10,0%1,1+3,4%2025
Developx Poland sp. z o.o.38,4+8,3%+6,7%2,3+5,9%2025
Supremis sp. z o.o.33,9+6,0%-4,8%1,7+5,0%2025
eLeader sp. z o.o.34,2-7,4%-2,1%-2,9-8,4%2025
Netwise S.A. (kontynuacja po przekształceniu)39,6+23,6%+9,7%8,2+20,6%2025
Monterail sp. z o.o.28,9+8,0%-18,5%1,2+4,0%2025
Merixstudio sp. z o.o.28,4-11,8%-24,3%2,9+10,1%2025
Efigence S.A. (kontynuacja po przekształceniu)28,3-4,9%+0,6%-4,7-16,7%2025
Consult Red Poland sp. z o.o.27,8–-19,2%1,5+5,4%2025
NAV24 sp. z o.o.26,7+45,3%+15,7%5,9+22,0%2025
Isolution sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)26,6-11,3%-0,5%0,6+2,3%2025
I-BS.PL sp. z o.o.26,7+26,3%+5,7%0,5+2,0%2025
Chaos Gears S.A. (kontynuacja po przekształceniu)26,5+107,0%+25,4%1,5+5,8%2025
Polcode sp. z o.o.21,9-13,9%-9,7%-1,1-5,1%2024
Monolit IT sp. z o.o.23,5-5,9%-16,1%0,9+3,9%2025
Brainhub sp. z o.o.28,8-2,6%+0,6%3,9+13,4%2025
Dac.next sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)9,3-73,4%-28,5%0,8+9,0%2025
Framna Poland sp. z o.o.31,4-1,5%-0,7%3,6+11,5%2025
Nomtek sp. z o.o.30,6-14,7%-7,3%-0,1-0,2%2025
TenderHut S.A. (dane skonsolidowane, holding, dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))44,9-9,5%-17,9%-6,2-13,9%2025
Momentum sp. z o.o. (fuzja)24,7+21,6%-5,3%1,7+6,9%2025
Apollogic sp. z o.o.24,1-4,5%-3,8%0,5+2,1%2025
T2S sp. z o.o. (fuzja)36,5+20,4%+11,5%5,7+15,5%2025
KP Labs sp. z o.o.18,3+1,7%+14,7%0,6+3,2%2025
Widelab. Krystian Słowiński, Michał Parulski sp.k. (kontynuacja po przekształceniu)23,5+34,4%+24,9%8,1+34,6%2025
Flying Bisons sp. z o.o.23,0-17,8%+34,8%2,0+8,8%2025
Pragmatic Coders sp. z o.o.23,0-19,9%-17,7%-0,5-2,3%2025
Creativestyle Polska sp. z o.o.22,7-1,1%+9,1%1,2+5,2%2025
Fireart sp. z o.o.17,6+12,3%-17,3%1,0+5,9%2025
Datumo sp. z o.o.21,5+16,5%+28,2%0,5+2,2%2025
MS POS Poland sp. z o.o. (estonski-cit)37,4+63,5%+15,7%3,2+8,7%2025
Alokai sp. z o.o. (rok-obrotowy)21,4+10,3%+37,2%-1,0-4,7%2026
Boldare S.A.21,2-14,3%+3,5%0,6+3,0%2025
Idego Group sp. z o.o.24,6+14,6%-4,6%1,1+4,6%2025
Angry Nerds sp. z o.o.25,0-0,8%+12,0%0,3+1,2%2025
Apptension sp. z o.o.9,5-40,9%-29,5%-0,3-3,3%2025
Selleo Labs sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)24,3+3,2%-8,4%2,5+10,2%2025
Sparkbit sp. z o.o.8,0-15,8%-12,5%-0,0-0,3%2025
itCraft sp. z o.o.19,3+5,5%-4,8%1,1+5,5%2025
10Clouds P.S.A. (kontynuacja po przekształceniu)19,3-24,9%-32,8%0,3+1,7%2025
Intersys Group sp. z o.o.22,9-1,4%+3,6%0,3+1,3%2025
3Soft S.A. (fuzja)17,6-44,7%-19,1%-3,7-21,1%2025
e-Xim IT S.A. (kontynuacja po przekształceniu, fuzja, estonski-cit)16,8-23,7%+19,1%-3,2-19,2%2025
Codibly S.A. (kontynuacja po przekształceniu)38,0-17,3%+17,7%-2,1-5,6%2023
Cogit sp. z o.o.16,7+27,2%+4,0%1,7+10,0%2025
Fast White CAT S.A.16,2-15,7%-18,0%0,4+2,6%2025
MADKOM S.A.32,0+98,3%+1,0%3,1+9,7%2025
Optimatis sp. z o.o.16,1+35,2%+22,6%1,6+9,9%2025
Horus sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)16,1-1,3%+9,2%0,4+2,6%2025
Omega Code sp. z o.o.15,3+21,0%-5,3%-0,9-5,7%2025
Blazity sp. z o.o.15,0+36,5%+34,2%1,4+9,3%2025
Applandeo sp. z o.o.13,7-5,5%-9,2%0,3+1,9%2025
Codahead sp.k.3,7-1,3%-33,2%-1,3-34,7%2025
Neoteric sp. z o.o.8,9-23,5%-29,3%-1,2-13,3%2025
Silky Coders sp. z o.o. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), rok-obrotowy)91,5+9,0%+2,1%6,1+6,6%2026
Zaven sp. z o.o. (estonski-cit)12,6-2,2%-12,1%1,1+8,8%2025
Madiff sp. z o.o.14,8+17,5%-4,9%0,2+1,5%2024
BitBag sp. z o.o.14,0+6,4%+3,8%0,3+1,8%2025
Advox sp. z o.o.13,5+15,1%-5,1%0,1+0,6%2025
Rigby sp. z o.o.13,6+345,3%+404,3%3,1+22,8%2025
Devopsbay sp. z o.o.12,6-5,9%+34,9%-0,6-4,4%2025
Spyrosoft Connect S.A.12,8+24,2%–2,8+21,8%2024
BitPeak sp. z o.o.12,6-30,8%-10,9%-0,4-3,4%2025
Clorce Solutions sp. z o.o.12,8+80,0%+45,9%6,8+53,6%2024
Altab S.A. (kontynuacja po przekształceniu)11,8-5,8%+0,4%0,2+2,1%2025
Droptica sp. z o.o.12,5-10,1%-14,1%0,5+4,3%2025
Computec S.A.14,9+21,7%-0,3%1,5+10,3%2025
Sorigo sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)12,5-8,6%+2,4%1,6+12,6%2025
LCloud sp. z o.o.12,4+14,9%+10,6%0,2+1,6%2025
Edisonda P.S.A. (kontynuacja po przekształceniu, estonski-cit)12,1-12,6%-11,3%0,1+0,8%2025
Snok sp. z o.o.11,7-61,4%+43,0%0,1+1,1%2025
Commerce Solutions S.A. (kontynuacja po przekształceniu)14,8+42,2%+20,9%2,8+19,2%2025
Vazco P.S.A. (kontynuacja po przekształceniu)10,2-11,6%-12,3%0,4+4,1%2025
Softkraft sp. z o.o.10,0-18,0%-5,2%0,0+0,1%2025
Nexocode sp. z o.o.3,3-14,1%-17,9%-0,2-6,1%2025
Railwaymen sp. z o.o.6,9-23,9%-20,0%-1,7-24,1%2025
Sagiton sp. z o.o.10,7-33,8%-13,4%-0,5-4,3%2025
Macopedia sp. z o.o.8,9-42,2%-18,1%-0,5-5,5%2025
Spyrosoft eCommerce S.A.8,9+23,9%–-0,4-4,5%2024
Satisfly sp. z o.o.7,3+8,2%-1,8%-0,1-1,3%2025
Frontkom sp. z o.o.7,2-24,8%-23,6%0,3+4,5%2024
Smartbees sp. z o.o.6,8+48,7%+10,7%1,7+25,6%2025
Tenesys sp. z o.o.6,5-4,4%-2,7%0,0+0,3%2025
Aurora Creation sp. z o.o.5,8+1,8%-0,8%0,3+4,9%2025
THE Widlarz Group sp. z o.o.5,6-4,9%+7,3%0,5+8,4%2025
Lemonmind sp. z o.o.5,2+33,1%+27,4%1,1+20,9%2025
Sylius sp. z o.o.5,1+10,2%–-0,5-9,4%2025
Flying Bisons Technology sp. z o.o.4,5-0,3%-15,0%0,1+2,1%2025
Gate-Software sp. z o.o.3,8-49,7%-18,5%0,3+6,8%2025
Accesto sp. z o.o.3,9+8,0%+4,7%0,3+7,2%2025
Symetria UX sp. z o.o.3,3-2,5%-25,5%0,2+6,9%2025
Snowdog sp. z o.o.2,8-47,3%-42,2%-0,6-20,6%2025
Human Experience Design sp. z o.o. (fuzja)1,8-41,8%-28,0%-0,2-9,4%2025
Kreatik sp. z o.o.1,3-36,3%-23,6%-0,1-5,3%2025
Grupa Ideacto sp. z o.o.1,0-23,6%-11,1%-0,1-5,3%2023
Overlap Studio sp. z o.o.0,1-38,5%-18,5%0,0+5,4%2025
21Infinity sp. z o.o.1,8-8,0%-4,3%0,0+1,3%2025
3Mdeb sp. z o.o.3,2+17,9%+1,2%0,2+6,8%2025
3Step sp. z o.o.0,4+68,5%+58,4%0,1+18,6%2025
Software Hub sp. z o.o.3,3+77,1%-25,3%-1,1-32,5%2025
4Prime sp. z o.o. (fuzja)51,7+39,5%+13,2%0,6+1,1%2024
6Minded sp. z o.o.3,7+54,0%–1,3+34,4%2024
A3cloud Solutions sp. z o.o.1,3-45,5%+57,5%0,1+5,3%2025
Abiflow sp. z o.o.1,1-35,5%+43,4%0,0+0,5%2025
Abile sp. z o.o.15,8+125,0%+25,9%1,1+7,2%2024
Abooster sp. z o.o.1,2+3,9%+6,0%-0,1-12,0%2024
Acomit sp. z o.o. (fuzja)6,4––0,2+2,5%2025
Adchitects sp. z o.o.7,8+3,2%-4,5%1,0+12,9%2025
Advanced Business Systems sp. z o.o.28,2+41,1%-5,1%4,2+15,0%2025
Aexol sp. z o.o.3,5-12,8%-7,8%0,3+9,6%2025
Ageno sp. z o.o.8,3+31,5%+37,7%2,9+34,4%2025
Airnauts sp. z o.o.0,0––0,1–2025
Akanza Technologies sp. z o.o.0,2-66,7%-51,9%0,0+5,0%2024
Alekseon sp. z o.o.1,7-7,2%-10,9%-0,1-8,3%2025
Alfavox Software sp. z o.o. (estonski-cit)13,5+56,1%+6,2%2,4+17,8%2025
Almarise Robert Dzido S.K.A.3,7+36,8%+81,5%2,0+52,3%2025
ALT ONE Wojnarowski Zaworski sp.k.20,6+5,9%+8,5%3,6+17,3%2025
Altalogy sp. z o.o.7,5+26,1%-0,2%1,5+20,5%2025
Alterdata.io sp. z o.o.14,0+1,3%+17,3%0,3+2,1%2025
Alteris S.A. (kontynuacja po przekształceniu, dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))149,7+21,3%-3,2%0,1+0,1%2025
Altimi sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)9,6-20,0%-6,1%-0,1-1,4%2024
Ambiscale sp. z o.o.7,3+31,6%+14,5%0,6+8,8%2025
American Systems sp. z o.o.25,2-3,8%-25,8%3,3+13,3%2025
Amistad sp. z o.o.2,4+23,0%-14,8%0,0+1,2%2025
Antologic sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)12,6+5,4%+3,2%0,4+3,4%2024
Aplitt sp. z o.o. (fuzja)94,1+7,2%-0,1%2,2+2,3%2025
App4you.dev sp. z o.o.0,2+448,9%-11,9%0,1+33,5%2025
Appchance Group sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)11,9+11,5%+3,1%2,2+18,7%2025
Appotype sp. z o.o.1,9+31,7%+52,7%-0,3-16,8%2025
Apptailors sp. z o.o.2,2-3,8%-17,4%0,6+28,7%2024
Appverk sp. z o.o. (fuzja)8,7+22,5%-0,2%0,0+0,1%2025
Appvinio sp. z o.o.1,0-38,8%-26,8%-0,0-3,0%2025
Apzumi sp. z o.o. (estonski-cit)17,9+10,6%+10,4%0,1+0,4%2025
Arcus SI S.A. (kontynuacja po przekształceniu)18,5+0,6%+5,0%0,5+2,8%2025
Ardentcode I sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)7,4+0,9%-1,4%0,1+0,9%2025
Armony sp. z o.o.1,4+9,4%+6,0%0,0+0,6%2025
ARP Ideas sp. z o.o.13,1+2,5%+1,6%1,6+12,0%2025
Ars Thanea S.A. (kontynuacja po przekształceniu)27,1-23,6%-8,1%0,5+1,8%2025
Artneo sp. z o.o.1,4-25,3%-29,7%-0,1-3,9%2025
Artpoldev sp. z o.o.8,1+13,7%+26,1%-0,8-10,0%2025
Asentia sp. z o.o.5,9+57,2%-3,4%2,3+38,5%2025
Asiston sp. z o.o.5,1+26,8%+19,2%0,6+12,4%2025
Aspello sp. z o.o.6,1+322,5%+9,2%0,3+4,7%2025
Aspire Systems Poland sp. z o.o. (rok-obrotowy)28,8-0,8%+0,5%-1,2-4,3%2025
Astek Polska sp. z o.o. (fuzja)389,0+2,9%-2,3%45,0+11,6%2025
Astrafox sp. z o.o.29,4+18,1%+2,5%0,6+2,0%2025
ATD Software sp.k. (kontynuacja po przekształceniu)5,4+22,5%+10,3%1,5+28,2%2025
Ateris S.A.5,3+8,1%-9,5%0,00,0%2025
Atmosphere Apps sp. z o.o.1,9+0,3%-6,2%0,1+3,5%2025
Atmoterm S.A. (kontynuacja po przekształceniu)12,8+4,5%-16,9%1,2+9,1%2025
Atomscript sp. z o.o.1,6+33,8%+6,7%0,1+4,8%2025
Atteli sp. z o.o.4,1+65,4%+26,2%-0,0-0,1%2025
Attomy sp. z o.o.1,3––-0,3-22,9%2025
Avanade Poland sp. z o.o. (rok-obrotowy)111,1-3,9%-4,5%5,8+5,3%2025
Avility sp. z o.o.3,0+108,3%-12,3%0,7+21,9%2025
Avsystem sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, estonski-cit)63,9-13,6%+3,1%3,6+5,7%2024
Awsm sp. z o.o. (fuzja)6,6+4,5%+9,1%0,7+10,4%2025
Axabee sp. z o.o.32,5+12,9%+29,2%1,3+4,0%2025
AZ Frame sp. z o.o.18,2+187,7%+53,4%2,7+14,9%2025
B3 Consulting Poland sp. z o.o.53,5-11,2%-3,9%6,2+11,5%2025
BCF Software sp. z o.o.17,1+17,8%-18,3%1,9+11,1%2025
Beecommerce sp. z o.o.2,7-3,1%+37,4%-0,1-3,3%2025
Beesset sp. z o.o.3,6+51,6%-6,5%0,3+9,3%2025
Bejamas Group sp. z o.o.9,1+2,0%-14,5%2,6+28,8%2025
Binarapps sp. z o.o. (estonski-cit)17,9-27,6%-16,1%0,2+1,2%2025
Binext sp. z o.o.0,6-1,9%+0,2%0,0+1,1%2025
BIT sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)43,4+34,3%+1,0%3,0+7,0%2025
Bitnoise sp. z o.o.8,2-5,1%-15,0%0,1+1,1%2025
Biuro Usług Komputerowych "Softres" sp. z o.o.70,8+799,8%+96,9%19,5+27,5%2025
Biztech Konsulting S.A.20,4+4,5%+1,1%0,1+0,6%2025
Bluerider.software sp. z o.o.6,0-12,7%-8,4%0,3+4,8%2025
Studio Software sp. z o.o. (estonski-cit)9,1+14,8%-11,3%0,3+3,4%2025
BMM sp. z o.o.11,0-1,5%-3,9%0,5+4,5%2025
BMP Consulting sp. z o.o.10,4+34,0%+19,8%0,5+4,7%2025
BMS sp. z o.o.30,5+18,2%+4,8%4,4+14,3%2025
Bonasoft sp. z o.o. (fuzja)9,2+40,3%-32,2%1,2+13,4%2025
Boosthigh sp. z o.o.3,6+9,3%-11,6%0,2+5,7%2025
Boring OWL sp. z o.o.1,9+7,5%+21,4%0,2+8,1%2025
Bprog sp. z o.o.3,4-24,0%+17,8%0,3+8,3%2025
Brainforge IT Software & Consulting sp. z o.o.1,8+79,3%+13,8%0,2+8,9%2025
Brave NEW sp. z o.o.1,6+2,5%-6,9%0,1+7,7%2025
Brights Production sp. z o.o.6,5-20,3%+2,6%2,7+41,8%2025
Brival sp. z o.o.4,8-4,5%-0,3%0,2+5,0%2025
BST sp. z o.o.4,7+15,9%+4,7%0,1+1,4%2025
Build IT UP sp. z o.o.3,5-40,0%-20,9%-0,2-5,1%2024
Bunch Consulting sp. z o.o.0,0––-0,1–2025
Business Online Services sp. z o.o.6,1-4,1%+8,0%0,3+5,4%2025
Camelot Consulting Group PL sp. z o.o. (fuzja)0,0-100,0%–0,0–2025
CCSOFT sp. z o.o.3,9-6,3%-16,5%0,0+0,9%2025
CDN - Partner w Krakowie sp. z o.o.9,5+2,0%+5,9%0,2+1,6%2025
Cdnet sp. z o.o.1,3+13,2%+1,4%0,2+15,1%2025
Centrum Informatyki "Zeto" S.A.96,9+12,8%+3,2%7,8+8,1%2025
Centrum Wdrożeń Informatycznych sp. z o.o.4,8+2,9%-7,3%0,3+5,3%2025
Cetuspro sp. z o.o.4,1-10,1%+45,3%0,0+0,1%2024
CFI Systemy Informatyczne S.A. (kontynuacja po przekształceniu)22,3+15,8%+5,6%2,3+10,5%2025
CGI Polska S.A. (fuzja)183,1-4,8%+0,2%18,3+10,0%2025
Chop-Chop sp. z o.o.2,9-16,6%-30,6%0,4+14,7%2025
Ciklum sp. z o.o.102,1+13,9%+9,2%3,9+3,8%2025
City-nav sp. z o.o. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))22,9+19,9%+21,7%5,2+22,9%2025
Clearcourse Development sp. z o.o.19,8+44,3%+77,9%-0,2-1,1%2025
Clickray sp. z o.o.1,2-17,9%-16,4%-0,2-19,8%2025
cloudiMed sp. z o.o. (fuzja)16,5-46,1%+12,9%0,2+1,3%2024
co.brick sp. z o.o.12,8+30,2%+1,7%1,1+8,7%2025
Code&pepper sp. z o.o.14,9+6,3%-11,1%0,3+1,8%2025
Codeagency.pl sp. z o.o.2,4+51,8%+38,6%0,2+6,4%2025
Codefit sp. z o.o.3,6-1,8%+9,3%0,4+11,5%2025
Codema sp. z o.o.6,8-31,5%-12,2%0,1+1,2%2025
Codepole sp. z o.o.0,6+9,0%+76,2%-0,0-5,0%2025
codequest sp. z o.o.10,0-18,3%-9,2%-0,5-5,1%2025
Coderspeak sp. z o.o.2,7+10,5%-19,5%0,1+3,5%2025
Coderunner sp. z o.o.0,8-24,1%-39,2%-0,0-5,1%2025
Codewave sp. z o.o.13,7+98,1%+16,7%3,7+26,6%2025
Codigee sp. z o.o.2,1-45,5%+37,9%-0,1-6,3%2024
Coldrun Ciepliński Warda S.K.A. (kontynuacja po przekształceniu)5,5+13,8%+26,3%0,6+10,6%2025
Com@com sp. z o.o.8,5+22,4%+4,4%1,0+11,4%2025
Comarch S.A. (spółka giełdowa (ESEF), fuzja)1417,9+5,7%-0,7%120,5+8,5%2025
Cometari Dedicated Solutions sp. z o.o.0,0––0,0–2024
Commerce-UI sp. z o.o.10,7+50,6%+34,5%2,5+23,2%2025
Commit Polska sp. z o.o.4,8+8,7%+9,7%1,4+30,2%2025
Commoditech sp. z o.o.10,7+1,7%-15,4%1,2+11,0%2025
Comp-Tech sp. z o.o.3,3+1,4%+1,6%0,5+15,7%2024
Compact sp. z o.o.5,7+38,3%+30,5%0,6+10,8%2025
Concise Software sp. z o.o.6,1-0,7%-23,5%0,3+4,8%2025
CONEA sp. z o.o.1,1+119,5%+17,0%0,3+27,9%2025
Connecto sp. z o.o.14,3-3,4%-4,1%1,0+6,6%2025
Conscensia Poland sp. z o.o.3,3+4,3%–0,1+3,7%2025
Contentplus.pl sp. z o.o.5,8+7,6%-40,2%1,2+21,4%2025
Controltec sp. z o.o. (rok-obrotowy)164,4+31,6%-0,9%-2,5-1,5%2025
Convertis sp. z o.o.4,8+4,6%+1,2%0,0+0,8%2024
Convista Consulting sp. z o.o.34,3+18,5%+4,3%1,2+3,6%2025
Core Logic sp. z o.o.13,1+40,7%+23,6%0,1+0,9%2025
CPU ZETO sp. z o.o. (rok-obrotowy)9,0-41,2%-10,6%-0,5-6,1%2024
Creativity AR sp. z o.o.0,9-11,6%+28,5%-0,0-2,2%2025
Crede Experto Praha Oddział Polska oddział zagr.44,1+34,9%+50,3%0,0+0,1%2025
Crehler sp. z o.o.5,7+31,9%+27,5%0,4+7,4%2025
Crustlab sp. z o.o. (estonski-cit)17,4-6,5%+14,4%1,7+10,0%2025
Curiosum sp. z o.o.3,7-0,4%+25,2%0,2+4,3%2024
CX IT Solutions sp. z o.o.1,7+71,0%+24,5%-0,2-12,4%2024
Cyber Security LAB sp. z o.o.2,0+30,8%+61,3%0,7+36,9%2025
DA Vinci Studio sp. z o.o.5,4+22,7%-13,3%0,3+4,8%2025
Dac.infomotion sp. z o.o.––––––
DahliaMatic sp. z o.o. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))108,5+26,7%-9,2%4,7+4,3%2025
Damal sp. z o.o. (estonski-cit)4,2-4,2%-1,9%-0,0-0,5%2025
Database Whisperers Rębecki, Rydz, Stawiarski sp.j.7,5-22,3%+1,5%2,7+35,8%2025
Datio sp. z o.o.3,7+36,3%+20,0%0,3+9,4%2025
Dcmed sp. z o.o.3,5+45,4%-17,7%-0,0-0,3%2025
Decsoft S.A.142,3+20,9%-0,3%4,3+3,0%2025
Deeplai P.S.A. (kontynuacja po przekształceniu)1,3+619,0%+411,0%-0,9-67,1%2025
Designers sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, estonski-cit)5,5+27,3%-10,6%-3,1-56,8%2025
Desmart sp. z o.o.2,0-59,8%-36,1%-0,4-22,2%2025
Detable sp. z o.o.34,7+26,3%+82,2%0,2+0,6%2025
DEV AND Deliver sp. z o.o.0,0––-0,1–2025
Dev Heroes S.A.0,7-12,0%-13,9%-0,0-2,5%2025
Dev-Heroes sp. z o.o.1,2+34,5%-14,9%0,1+4,3%2025
Devapo sp. z o.o.12,3+10,6%-13,6%0,2+1,5%2025
Develsoft sp. z o.o.4,6+53,8%+13,9%0,9+18,8%2025
Develtio sp. z o.o.4,2+9,8%-27,9%0,1+1,2%2025
Deviniti sp. z o.o.405,7+6,3%+14,9%30,4+7,5%2025
Devopsity sp. z o.o.1,7-8,9%-17,1%-0,1-3,3%2025
Devtalents sp. z o.o. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))3,9-1,1%-27,2%-0,2-5,6%2024
Digica sp. z o.o.9,9-15,8%-16,2%-1,7-17,5%2025
Digit-AL sp. z o.o.10,1+28,2%+10,3%-0,1-1,1%2025
Digital Forms sp. z o.o.0,0––-0,0–2025
Digital Melody S.A. (fuzja)9,4-48,6%+33,8%4,9+51,9%2025
Digmatix Poland sp. z o.o. (fuzja, estonski-cit)73,4+9,2%+28,2%7,7+10,6%2025
DIGPRO Poland sp. z o.o.10,4+9,5%+1,6%1,6+15,7%2025
Directio sp. z o.o.28,4-16,2%-15,5%-0,4-1,5%2025
DO OK S.A. (kontynuacja po przekształceniu)12,7+11,8%-13,8%0,9+7,2%2025
Domconsult sp. z o.o.8,8+7,9%+3,2%0,2+2,0%2025
Domidia sp. z o.o. (brak pełnego roku obrotowego, okres inny niż pełny rok)8,6––0,6+7,0%2025
Dr IT Warszawa sp. z o.o.14,3+48,9%+12,9%0,5+3,7%2025
Dreamiteam sp. z o.o.7,4+16,5%+21,7%0,3+3,8%2025
Droids ON Roids sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)22,5-4,3%+0,6%-1,9-8,6%2025
Droplabs sp. z o.o. (estonski-cit)6,1+26,3%+47,1%2,5+41,0%2025
Dspot sp. z o.o.4,1-43,2%-19,7%-1,0-25,0%2025
Dynamite Studio sp. z o.o.1,9-1,3%-1,4%0,1+4,9%2024
e-BI sp. z o.o.2,5+9,5%+13,5%0,1+4,4%2025
E-Direct 24 sp.k.2,3+24,8%+16,8%0,2+10,1%2025
E-Instytucja.pl sp. z o.o.7,9+209,4%+45,5%1,5+19,4%2025
e-MSI sp. z o.o.10,6+17,3%+9,2%0,7+6,9%2025
E-Trust sp. z o.o.3,7+115,2%+20,5%0,6+17,1%2025
EBICOM sp. z o.o.27,4+17,4%+37,1%2,7+9,7%2025
ecom sp. z o.o.25,1+28,8%+7,5%4,8+19,3%2025
Ecomhouse sp. z o.o.4,8-5,2%+18,7%0,0+0,9%2024
Econsulting sp. z o.o.33,6+10,2%+2,6%1,4+4,2%2025
Edat.pl sp. z o.o.1,1+18,4%+51,1%0,2+20,7%2025
Effectivesoft Poland sp. z o.o.9,4-11,3%+8,1%0,1+1,5%2025
Ekspert Systemy Informatyczne sp. z o.o.24,5+22,0%+9,1%1,1+4,7%2025
EL Passion Next sp. z o.o.11,1-27,7%-11,1%0,6+5,3%2024
Elinext Softtech sp. z o.o.18,5-16,3%-6,8%0,8+4,1%2025
ELTE sp. z o.o. (fuzja)9,8-16,9%-32,2%8,9+90,9%2023
Elte-S sp. z o.o.15,0––2,9+19,1%2025
Emagine sp. z o.o.655,4+8,7%+10,1%11,8+1,8%2025
EMBIQ sp. z o.o.5,3+1,5%-17,7%0,2+3,2%2025
Empressia sp. z o.o.0,6+21,9%-2,7%0,0+7,3%2025
Endava Poland sp. z o.o. (rok-obrotowy, fuzja)115,1+188,5%+88,7%-8,6-7,5%2025
Energa Informatyka i Technologie sp. z o.o. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))317,1+15,7%+11,6%17,9+5,6%2025
Enology sp. z o.o.5,5+16,7%+34,8%1,2+22,0%2025
enova.expert sp. z o.o. (fuzja)5,9+8,1%+9,9%0,0+0,7%2025
Enteo sp. z o.o. (estonski-cit)2,5+8,7%+4,9%0,1+3,4%2025
Enterosoft sp. z o.o.1,2+24,8%-21,3%0,2+19,8%2024
ERP Serwis Zalasińska, Kardynał, Ujma sp.j.––––––
ERP-Team sp. z o.o.0,1+5,7%+1,2%0,0+5,4%2025
Escola S.A.19,6+132,3%+3,2%4,1+20,9%2025
Eurosoc sp. z o.o. (wzrost z danych porównawczych sprawozdania)8,0+336,2%+75,3%0,9+10,7%2025
Euvic S.A. (fuzja)55,9-13,1%-5,9%-2,4-4,3%2025
Eversis sp. z o.o.35,8+5,6%-4,2%2,6+7,4%2025
Eviden Polska S.A. (fuzja)85,7+23,2%-16,2%11,8+13,8%2025
Evojam sp. z o.o.5,3+34,2%-26,5%0,1+1,8%2025
Evolpe Consulting Group sp.k.7,1-11,9%-9,1%0,3+4,8%2025
Evorain sp. z o.o.3,6+111,2%+18,9%0,4+10,5%2025
Ework Group sp. z o.o.456,6+4,4%+13,8%4,2+0,9%2024
EXIMO Project sp. z o.o.5,1-3,4%-23,5%0,0+0,5%2025
Existo sp. z o.o.5,7+14,0%+22,3%-0,3-4,7%2024
Extended Reality Engineering sp. z o.o.22,6+29,9%+113,6%4,1+18,3%2025
Extrahut sp. z o.o.4,1+6,1%-19,0%-0,6-14,3%2025
Eyzee S.A.40,3+28,6%+31,6%1,7+4,2%2025
Fibertide sp. z o.o.3,9+15,5%-2,2%0,3+6,7%2025
Finally sp. z o.o.13,6-9,9%-13,4%0,3+1,9%2025
Finanteq S.A.61,7-6,7%-9,7%14,0+22,7%2025
Regnology Software Poland sp. z o.o. (fuzja)22,9+12,1%+8,2%0,5+2,2%2025
Fingoweb sp. z o.o.0,0––0,0–2025
FireUp Software sp. z o.o. (fuzja)14,8-1,9%-14,9%-0,3-2,2%2025
Fivedottwelve sp. z o.o.6,9+14,1%-7,4%0,2+3,6%2025
Flowberg IT sp. z o.o.26,3-45,9%+30,5%-0,4-1,4%2024
Flying Dynamite sp. z o.o.0,3-25,9%-10,7%0,0+13,8%2025
Flyps sp. z o.o.11,2-19,9%+53,0%0,4+3,8%2025
Force4 Group sp. z o.o.0,4+11,3%-2,6%0,1+15,8%2025
ForSec S.A. (kontynuacja po przekształceniu)22,0+24,9%+28,4%2,7+12,2%2025
Foursets sp. z o.o.1,7+156,9%+173,0%0,3+15,3%2025
FPWD sp. z o.o.10,9+686,2%+170,7%1,4+12,8%2025
FQS Poland sp. z o.o. (rok-obrotowy, estonski-cit)16,1+6,5%+4,5%1,7+10,7%2026
Freeport Metrics sp. z o.o.5,3-34,2%-32,8%0,1+2,4%2025
Future Processing S.A. (kontynuacja po przekształceniu)244,7-7,0%-9,6%22,2+9,1%2025
FX2 sp. z o.o.5,5+60,9%+42,2%0,8+15,2%2025
Gabos Software sp. z o.o.17,6-8,0%-25,0%1,7+9,7%2025
Gammasoft sp. z o.o.2,8+77,9%+1,5%0,5+16,7%2025
Ganso sp. z o.o. (estonski-cit)3,4-73,6%-29,0%-1,4-42,4%2024
Gecko Dynamics sp. z o.o.5,6+15,1%-22,2%-0,3-4,8%2025
Gecko-LAB sp. z o.o.2,8-11,6%-5,2%-0,2-9,0%2024
Gecos sp. z o.o.13,1+13,6%+12,5%1,2+8,8%2025
Geeknauts sp. z o.o.4,0+3,8%+27,0%-0,1-1,4%2025
GEOBID sp. z o.o.8,9+46,4%-5,6%0,9+10,3%2025
GET Software Done sp. z o.o.3,5+7,0%-13,0%0,4+13,0%2025
Giant Lazer sp. z o.o.1,3-37,8%-29,7%-0,2-13,8%2025
GIAP sp. z o.o.19,5+239,9%+8,5%2,8+14,1%2025
Giax IT sp. z o.o.3,9+25,0%–0,4+9,0%2025
Giraffe Studio sp. z o.o.2,80,0%+1,5%0,2+5,7%2025
GIS Support sp. z o.o. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))2,5+13,8%+6,7%-0,1-2,8%2023
Gison sp. z o.o.24,4+201,4%+37,4%2,4+10,0%2025
Gisonline sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)7,6+17,0%-26,9%-0,2-3,1%2025
GISPartner sp. z o.o.57,6+23,1%-3,3%1,6+2,8%2025
GLC IT sp. z o.o.2,6+22,2%+17,7%0,0+0,3%2025
Globtree sp. z o.o.22,5+126,9%+34,9%4,3+19,2%2025
GMI Software sp. z o.o.3,3+87,3%+47,6%0,0+0,7%2024
GMV Innovating Solutions sp. z o.o.67,3+59,9%+13,9%1,4+2,0%2025
Go2ops P.S.A.1,6––0,2+11,0%2025
Goldenore sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, fuzja)186,5+84,3%+35,7%7,5+4,0%2025
Goodylabs sp. z o.o. (fuzja)13,1+23,1%+0,7%1,2+9,5%2025
Gotoma SH sp. z o.o.4,0+31,4%+5,2%0,3+8,6%2025
Grafit sp. z o.o.2,9+52,9%+116,5%0,3+8,7%2025
Graphcom sp. z o.o.9,6-1,3%+2,1%-0,1-1,2%2025
Greysoft sp. z o.o.2,1+19,3%+18,8%0,3+13,4%2025
Hatimeria sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)5,5-6,4%-11,6%0,8+15,5%2025
Havenocode sp. z o.o.2,9+38,4%+26,2%0,2+5,4%2025
Helix Solutions sp. z o.o.2,5-14,1%+38,8%0,0+0,5%2025
Helmes-Solbeg sp. z o.o.32,1-19,7%+0,3%-0,9-2,8%2025
Hero.dot sp. z o.o.7,8-29,9%-22,6%-0,0-0,5%2025
Holdapp sp. z o.o.6,5+12,0%-0,9%0,1+1,5%2025
HTD Health sp. z o.o.37,5-5,3%-10,9%3,3+8,7%2025
Hyperview sp. z o.o.3,5-36,7%-2,9%0,2+7,0%2025
Ibif.pl Kowalski Pawełczak S.K.A. (kontynuacja po przekształceniu)6,8+7,5%+9,6%0,2+3,0%2025
IBPM S.A. (rok-obrotowy)20,4-17,0%-8,6%0,2+1,0%2025
Ibsc sp. z o.o.0,3-69,1%-40,7%0,0+10,5%2025
Ictadvisor sp. z o.o.13,0-39,0%+69,9%0,8+6,2%2025
Ideamotive sp. z o.o.11,2+8,4%-7,1%0,6+5,4%2025
Identt sp. z o.o.13,6+5,7%+4,6%-0,7-5,1%2025
IGEN sp.k.2,4+457,0%-7,2%0,9+39,3%2025
imakeable sp. z o.o. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))1,9-12,7%+6,9%0,0+1,1%2025
Imoli sp. z o.o.0,0-45,6%–-0,1-138,6%2025
Impicode sp. z o.o.4,3+17,4%-3,9%0,3+7,4%2025
Implex sp. z o.o.3,2+6,3%-9,8%-0,1-4,1%2025
In4mates sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, estonski-cit)21,0+17,2%-1,4%1,5+7,3%2025
Incredevo sp. z o.o.15,1-12,8%+14,8%0,3+1,9%2025
Inelo Polska sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, fuzja)182,3+4,0%+5,4%37,4+20,5%2025
Inero Software sp. z o.o.1,5+19,8%-2,3%-0,1-6,0%2025
Infinity Group sp. z o.o.31,8-10,6%+6,7%0,7+2,2%2024
Info-Projekt IT sp. z o.o.16,0+8,4%-0,2%-0,7-4,4%2025
Infocomp sp. z o.o. (fuzja)20,5-5,5%-10,4%2,0+9,9%2025
Infortes Mazurek, Olkuski, Sarna, Szywała sp.k.15,5+6,4%+30,2%4,6+30,0%2025
Ingrifo IT sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)17,5-22,6%-13,3%0,4+2,0%2025
Initius sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)8,3+8,3%-0,7%1,1+13,6%2025
Inlogica sp.k.3,9+97,5%+41,1%-0,1-3,6%2024
Innokrea sp. z o.o.8,3+72,8%+9,6%0,6+7,5%2025
Innowise sp. z o.o. (estonski-cit)251,2+38,1%+22,5%3,0+1,2%2025
Innsoft sp. z o.o.18,1-8,2%+8,1%3,1+17,3%2025
Inovatica sp.k. (estonski-cit)0,9+13,3%-40,1%0,2+19,3%2025
Insoft Consulting sp. z o.o.16,4+2,1%+1,1%0,3+1,9%2025
Insolutions sp.k.17,9+18,9%+0,5%1,2+6,9%2025
Inspiration Vibes sp. z o.o.0,3-40,6%-30,4%-0,0-6,9%2024
Inteca sp. z o.o.13,5+8,3%-0,3%0,8+5,7%2025
Integramax.pl sp.k.9,5+19,1%+6,3%0,2+2,2%2025
Intrasoft-TSI sp. z o.o.8,7+23,6%-1,6%0,6+6,3%2025
Invire sp. z o.o. (brak pełnego roku obrotowego, okres inny niż pełny rok)1,4––0,1+8,6%2024
IQ5 sp. z o.o.1,7+7,3%+6,9%0,1+3,4%2025
ISCG sp. z o.o.30,7+26,4%+0,7%3,1+10,0%2025
IT Assets Management sp. z o.o.9,7-24,3%+6,3%1,6+16,4%2025
IT ERP Systems sp. z o.o.2,4+33,6%+20,5%0,2+8,6%2024
IT Excellence S.A.0,0––-0,0–2024
IT Squad sp. z o.o.23,3+8,0%+31,0%0,5+2,0%2025
IT Systems AND Solutions sp. z o.o.62,7+20,2%-14,6%6,5+10,4%2025
IT-Dev sp. z o.o.25,1+10,9%+10,2%1,2+5,0%2025
Harten sp. z o.o.1,5+50,6%+33,8%0,3+18,8%2025
ITBoom sp. z o.o.24,1-4,3%-23,7%0,6+2,3%2025
Itbps.pl sp. z o.o.5,0+8,2%+7,1%0,4+7,8%2024
Iteger sp. z o.o.6,6+29,5%+17,4%0,7+10,9%2025
iteo S.A. (kontynuacja po przekształceniu)53,9+4,4%+0,9%0,7+1,3%2025
Iteratec sp. z o.o.9,1+6,8%-0,3%1,8+19,8%2025
Iterators sp. z o.o.5,3-8,3%+1,1%-0,0-0,7%2025
ITFS sp. z o.o.190,3+0,2%+3,8%3,0+1,6%2025
Itgenerator sp. z o.o.0,3-10,7%-8,6%-0,0-10,4%2025
Itgo sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)2,1––-0,1-5,6%2025
Itransition sp. z o.o.83,4-1,7%+14,7%3,6+4,3%2025
Itrix sp. z o.o.2,5+23,6%–0,1+2,3%2025
Itsharkz sp. z o.o.7,3+55,7%+77,0%0,5+6,3%2025
JCD.PL sp. z o.o.1,9-3,7%-0,9%0,0+1,4%2025
Jellytech sp. z o.o.4,0-20,4%-31,7%-0,4-10,1%2025
JT&T Infomed sp.k. (kontynuacja po przekształceniu)7,7+7,3%-11,2%0,5+5,9%2025
Justidea Agency sp. z o.o.4,2-5,7%+23,3%-0,2-3,8%2025
Kainos Software Poland sp. z o.o. (rok-obrotowy)76,5-15,3%-2,6%4,2+5,5%2025
Kalasoft sp. z o.o.3,4-2,2%-12,7%0,3+7,4%2025
Kantata Software Architecture sp. z o.o.0,0––0,0–2025
Karpato sp. z o.o. (estonski-cit)8,0+48,6%–4,0+49,3%2025
KartGIS sp. z o.o.13,7+82,6%+1,2%0,00,0%2025
KBJ S.A. (kontynuacja po przekształceniu, fuzja)110,7-5,9%-0,3%0,9+0,8%2025
Kiwee Software sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)1,8+54,0%-10,3%0,4+23,1%2025
Klarcom sp. z o.o.15,4+43,8%–3,6+23,2%2025
Klika Tech sp. z o.o.48,9-24,2%+11,2%0,7+1,5%2025
Koenigs sp. z o.o. (wzrost z danych porównawczych sprawozdania)0,0+1083,7%-5,6%-0,1-1956,9%2025
Komako sp. z o.o.10,7+18,6%+7,4%0,8+7,5%2025
Konsultant Komputer sp. z o.o.9,9+12,0%-9,9%0,8+7,9%2025
Konsultant IT sp. z o.o.31,2-38,4%-22,5%0,3+1,0%2024
Kontur.IT sp. z o.o.0,6+23,5%-11,4%-0,1-24,2%2024
Korelacja Systemy Informatyczne sp. z o.o.21,8+118,0%+19,1%5,2+24,0%2025
Korg.software sp. z o.o.0,9+48,8%+12,3%0,1+13,4%2025
KSIBB.PL IT Solutions sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)9,2-20,6%-3,1%-0,4-4,4%2025
KYOTU Technology sp. z o.o. (fuzja, estonski-cit)11,3+18,1%-3,0%0,9+8,3%2025
Lbpro sp. z o.o.18,3-14,2%-1,4%-0,7-3,8%2025
Leancode sp. z o.o.21,9+21,7%+9,0%1,5+7,0%2025
Leocode sp. z o.o.13,8+22,8%-10,7%1,3+9,1%2025
Levelite P.S.A.67,7––12,0+17,7%2025
Leverx Poland sp. z o.o.350,6+79,6%+19,8%3,9+1,1%2025
Librus sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, rok-obrotowy)89,7+13,5%+12,8%25,2+28,2%2025
Lider IT sp. z o.o.3,5+6,1%-0,9%0,4+10,4%2025
Liki Mobile Solutions sp. z o.o.1,7-26,9%+14,2%0,2+13,6%2025
Link Group sp. z o.o.187,0+4,0%+12,8%7,9+4,2%2025
Linkyfi sp. z o.o.6,6+188,2%+49,3%-0,2-3,2%2025
Logicsynergy sp. z o.o.20,8+15,8%+11,5%0,9+4,3%2025
Logintrade S.A. (kontynuacja po przekształceniu, fuzja)8,9+13,7%+6,0%2,3+26,4%2025
Logito Michno sp.j. (kontynuacja po przekształceniu)2,2+24,2%+3,3%0,1+6,3%2025
Logonet sp. z o.o.4,6+21,2%+5,1%1,5+32,9%2025
Lowgular sp. z o.o.2,6-35,7%-23,5%-0,1-3,9%2025
LTC sp. z o.o.7,2+11,7%+10,6%0,3+4,7%2025
Lunar Logic sp. z o.o.2,3-28,8%-23,4%-0,2-10,3%2025
Luxoft Poland sp. z o.o. (rok-obrotowy)628,4-4,4%-0,1%43,2+6,9%2025
MAD Mountain sp. z o.o.6,2+4,1%+11,2%0,5+8,2%2025
Magnetic Point Partner sp. z o.o.2,7-28,1%-22,0%-0,1-1,9%2025
Magnimodi sp. z o.o.1,5-26,2%+8,1%0,1+7,5%2025
Mainsoft sp. z o.o.3,8-58,3%-20,1%-0,1-4,0%2025
Maio Software House sp. z o.o.0,2+16,5%-22,8%0,1+37,0%2025
Makimo sp. z o.o.3,7-6,5%-8,2%0,1+1,8%2025
MAP solutions sp. z o.o. (fuzja)18,2+14,4%+6,0%3,9+21,3%2025
MAR-KOM Star sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)5,6+19,6%+17,5%0,8+14,6%2025
Marcel S.A. (kontynuacja po przekształceniu)20,8+7,1%+9,2%1,9+9,1%2025
MCX Systems sp. z o.o.0,4-50,7%-38,5%-0,5-120,7%2025
ME & MY Friends sp. z o.o.2,9+11,8%–0,3+11,6%2025
Media4U sp. z o.o.23,5+26,9%+2,9%0,00,0%2025
Media sp. z o.o. (fuzja)118,5+24,4%+17,6%12,0+10,1%2025
Medicalgorithmics S.A. (kontynuacja po przekształceniu, dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))27,7+34,7%-27,4%-10,5-38,0%2025
Medinet Systemy Informatyczne sp. z o.o.4,3+4,3%-11,1%0,1+3,0%2025
Memory2 sp. z o.o.3,6+139,6%–0,7+20,0%2025
MGA sp. z o.o.12,9+3,2%-0,1%0,3+2,7%2025
Mikrobit sp. z o.o.18,5+161,6%+45,6%3,5+18,7%2025
Milstar sp. z o.o.6,2+10,9%+14,4%1,7+27,4%2025
MIX-Soft Iwona Mamos sp.j.––––––
Mobica Limited Oddział W Polsce oddział zagr.194,0-9,6%-3,0%16,7+8,6%2025
Mobile Madness sp. z o.o.1,2-3,9%+4,7%0,1+9,2%2025
Mobilems sp. z o.o.8,0-19,7%-11,4%0,3+4,0%2025
Mobitouch sp. z o.o.7,0+13,4%+0,1%0,2+2,4%2025
Monogo sp. z o.o.33,7+25,3%+6,4%-0,9-2,6%2025
Mood Up sp. z o.o.6,3-10,3%-16,4%1,7+26,8%2025
Moonbite S.A.1,2-30,5%+8,6%-0,3-24,0%2025
Move Closer sp. z o.o. (wzrost z danych porównawczych sprawozdania)6,5+15,5%-14,2%0,3+4,5%2025
Move2edge sp. z o.o.0,7+812,6%-15,2%0,0+6,0%2025
Mservices sp. z o.o.17,0-0,4%+34,2%1,6+9,6%2025
MWT Solutions S.A. (kontynuacja po przekształceniu)105,0+23,0%+9,5%9,1+8,7%2025
N-IX Poland sp. z o.o.15,4+16,6%+72,0%1,2+7,6%2025
N7 Mobile sp. z o.o.13,6-3,0%+19,1%0,6+4,2%2025
N7 Space sp. z o.o.7,5+4,4%+15,9%0,2+2,5%2025
Nagarro iQuest sp. z o.o.15,5+32,9%+20,0%1,1+7,3%2025
Natek Poland sp. z o.o.134,2+4,2%+14,1%4,1+3,1%2025
Naturaily sp. z o.o.8,3+6,8%+2,7%0,6+6,9%2025
NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik sp.k.5,7+10,9%-5,9%1,2+21,5%2025
NDLS sp. z o.o.24,1+8,8%+4,1%0,3+1,1%2025
Nekken Consulting sp. z o.o.23,2+11,7%+367,6%4,1+17,5%2025
Nelcosoft sp. z o.o.0,0+97,3%–-0,0-18,9%2025
Neosmart sp. z o.o.4,0+16,7%+8,0%0,1+2,7%2025
Nerdysoft sp. z o.o.6,4-16,9%-10,9%0,6+8,7%2025
Ness Solution sp. z o.o.20,8+38,3%+40,6%1,1+5,1%2025
Net PC sp. z o.o.7,2-18,9%+7,9%0,4+4,9%2025
NetInteractive sp. z o.o.3,6-23,9%-35,0%0,1+3,6%2025
Netizens sp. z o.o.0,6-84,5%-60,5%-1,7-282,2%2025
Netkodo sp. z o.o.2,6-9,9%-8,4%-0,0-0,3%2025
Netkoncept sp. z o.o.5,1+14,3%+16,7%0,7+12,9%2025
Neton Group sp. z o.o.3,2+54,9%+81,4%0,3+9,4%2025
Netproces sp. z o.o.17,2+138,0%-2,3%1,5+8,8%2025
NEW Digital Street sp. z o.o.5,1-39,2%-15,8%-0,2-4,3%2025
Nexio Management sp. z o.o.133,3+6,5%-3,9%1,6+1,2%2025
Nexos PSS Technologia sp. z o.o.4,7+27,7%+18,3%0,1+1,4%2025
Nexpertis sp. z o.o.14,0+5,9%+6,6%0,3+1,8%2025
Nextapps sp. z o.o. (fuzja)2,0+5,9%+298,5%0,2+10,7%2025
Nexus Polska sp. z o.o.53,2+13,5%+1,8%13,4+25,2%2025
Nfinity.pl sp. z o.o.2,7+27,4%-7,4%0,3+9,2%2025
NG Logic sp. z o.o. (rok-obrotowy)16,4+88,3%+36,8%1,5+9,1%2026
Niwart sp. z o.o.1,3+49,2%–0,1+11,0%2025
NOA Ignite Polska sp. z o.o.33,7+4,5%-9,6%1,5+4,4%2025
Noctuai sp. z o.o.0,3+9,1%-26,9%-0,5-157,5%2025
Norbsoft sp. z o.o. (fuzja)2,8-36,1%-28,3%-0,1-2,4%2025
Notbug sp. z o.o.1,0+91,0%+6,4%0,1+13,2%2025
NS Code sp. z o.o.3,4-12,9%+32,0%0,0+0,6%2025
NT GROUP Systemy Informatyczne sp. z o.o.8,1+13,8%-2,4%-1,4-16,7%2025
NTT DATA Business Solutions sp. z o.o. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), rok-obrotowy)167,4+10,4%+5,5%1,7+1,0%2025
NXO sp. z o.o.0,8-66,5%-45,0%0,4+52,4%2025
O4B sp. z o.o.14,8+72,3%+52,7%1,6+10,9%2023
Oakfusion sp. z o.o.5,3-13,7%-10,1%-0,0-0,9%2025
OKE Poland sp. z o.o.16,8-14,7%-5,9%1,6+9,3%2025
Okta sp. z o.o.3,3+37,4%+26,5%0,4+11,4%2025
Omega Systems sp. z o.o.10,6+21,3%+5,5%0,2+1,8%2025
Omnilogy sp. z o.o.62,9+17,4%+22,8%3,3+5,3%2025
One Dynamics sp. z o.o.23,1+11,3%+15,0%0,1+0,3%2025
Onex Group P.S.A. (kontynuacja po przekształceniu, estonski-cit)47,0+164,6%+78,6%0,4+0,8%2025
Zakład Projektowania Systemów Komputerowych Orcom Leszek Sułkowski, Jacek Kowalewicz, Paweł Łaziński sp.j.11,0+32,7%+11,4%5,5+50,2%2025
Order Group sp. z o.o.8,0-36,6%-7,0%0,1+0,9%2025
Ordersoft sp. z o.o.12,4+12,0%+14,8%0,6+4,9%2025
Otree P.S.A.1,3+17,8%–0,0+2,4%2025
Outline sp. z o.o.0,8+9,7%-23,9%-0,0-2,3%2025
P-LAN sp. z o.o.0,0––0,1–2025
P20 sp. z o.o.0,3-60,3%+32,0%-0,1-46,5%2024
Pagepro sp. z o.o.3,5-39,7%-22,8%-0,4-12,5%2025
Sparing Interactive sp. z o.o.16,2+13,3%+27,7%2,1+12,9%2025
PCG Academia sp. z o.o. (rok-obrotowy)23,2+0,2%+4,0%3,9+16,8%2025
Peersoft sp. z o.o.0,0-100,0%–-0,1–2023
Penta sp. z o.o.5,9+20,4%-9,7%0,6+9,6%2025
Personit sp. z o.o.2,9+276,1%+210,6%0,4+12,1%2025
Pirios S.A. (kontynuacja po przekształceniu, dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), fuzja)30,7+24,7%+12,4%3,9+12,6%2025
Pirxon sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)5,7+3,3%+4,3%0,4+7,2%2025
Pixel Technology sp. z o.o.31,2+12,6%+4,7%7,8+24,9%2025
PNP Systems sp. z o.o.0,0-100,0%–-0,0–2025
Polkas Kowalski sp.j.15,9+12,3%+7,6%1,8+11,6%2025
Pomorska Grupa Informatyczna sp. z o.o.7,5+42,3%+12,1%1,0+13,5%2025
PQ Studio sp. z o.o.1,2+31,6%-9,3%0,2+13,6%2025
Praesens . sp. z o.o.3,4-6,1%-2,8%0,6+17,6%2025
Prebytes sp.k.7,6+91,3%+18,0%3,6+47,6%2025
Primaco sp. z o.o.5,5+12,4%+3,1%0,0+0,9%2024
Primotly sp. z o.o.10,3-7,1%-0,4%-0,1-1,3%2025
PRO - Holding sp. z o.o.8,5+41,1%-21,6%0,7+8,6%2024
Procom System S.A.55,9-18,5%-2,0%0,6+1,1%2025
Proexe sp. z o.o.15,4-15,9%-6,5%-0,6-4,1%2025
Proferis sp. z o.o.7,9+38,4%+11,0%0,4+4,5%2025
Profi-Data sp. z o.o.9,4-13,3%-10,4%0,8+8,8%2025
Profisys sp. z o.o.8,4+7,0%+10,1%0,3+3,6%2025
Profitroom S.A.95,1+24,8%+15,1%4,1+4,3%2025
Proget sp. z o.o.15,2+1,6%-4,0%2,7+17,4%2025
Prognetics sp. z o.o.1,6+3,0%-8,7%0,2+10,3%2025
Proinformatyka sp. z o.o.3,1+9,2%+5,7%0,4+13,8%2025
ProIntegra S.A. (kontynuacja po przekształceniu)12,9+44,6%-8,3%5,8+44,7%2025
Projets sp. z o.o.1,4-6,3%+4,8%-0,0-0,5%2025
Prolan sp. z o.o.9,3+16,6%+8,3%2,0+21,1%2025
Prospeo sp. z o.o.10,5+7,3%+7,7%0,9+8,5%2025
Qalcwise.com sp. z o.o. (fuzja)5,4+34,8%+46,1%-0,3-6,0%2025
QBICO sp. z o.o.6,1+5,4%+2,5%0,3+4,3%2025
QNT Systemy Informatyczne sp. z o.o. (estonski-cit)40,0+3,9%+8,5%12,1+30,2%2025
Qodeca sp. z o.o.21,9+6,4%+2,4%0,5+2,2%2025
Quercus sp. z o.o. (estonski-cit)14,7+19,5%+3,0%0,3+2,1%2024
Qustomity sp. z o.o.5,2+3,1%0,0%-0,2-3,4%2025
Ragnarson sp.k.5,5-53,5%+2,0%-0,8-15,2%2024
Awtt sp. z o.o.0,0-72,1%-44,9%0,0+12,0%2025
Randlab Software sp. z o.o.10,4+108,1%+46,4%0,4+3,8%2025
Red Ocean sp. z o.o.3,3-15,2%+0,2%0,1+1,9%2025
Redge Technologies sp. z o.o. (fuzja)64,7+3,9%-1,0%5,7+8,8%2025
Rekord Kraków Systemy Informatyczne sp. z o.o. (wzrost z danych porównawczych sprawozdania)3,1+33,1%+4,9%0,4+12,5%2025
Resqmed sp. z o.o.20,3+8,9%+9,0%2,2+11,0%2025
Retcon sp. z o.o.11,7+2,5%-8,2%1,3+10,8%2025
Revolve Healthcare sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)9,1+4,6%+1,5%0,9+10,3%2025
Revpoint sp. z o.o.3,8+3,3%+1,1%0,3+9,1%2025
Right Information sp. z o.o.7,7+35,3%-10,7%1,3+17,4%2025
Risenbit sp. z o.o.0,0––0,0–2023
Rite NRG sp. z o.o.26,4+80,3%+80,2%2,3+8,7%2024
RITS Professional Services sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, rok-obrotowy)149,4–-6,9%0,8+0,5%2025
RSP sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, estonski-cit)61,3+0,9%+7,9%3,4+5,5%2024
Rungu Systems sp. z o.o.10,3+211,1%+1,6%0,4+3,9%2025
Sagra Technology sp. z o.o. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))27,8+7,4%+0,5%6,0+21,5%2025
SAN-Soft sp. z o.o.1,4+90,0%+26,6%0,3+19,4%2025
Sanddev sp. z o.o.2,3-28,8%+19,1%-0,3-14,6%2025
Savangard sp. z o.o.67,0+2,4%-2,7%4,9+7,3%2025
Scapaflow Consulting sp. z o.o.6,3+13,7%+6,3%0,3+5,5%2025
Secfense sp. z o.o.3,2+157,3%+11,6%-1,5-45,6%2025
Sedkomp sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, fuzja)13,3+33,8%+10,5%2,9+21,8%2025
Selleris sp. z o.o.1,3+46,3%+35,1%-0,0-2,1%2025
Sellintegro sp. z o.o.8,4+23,5%+17,4%0,6+6,7%2024
Sellision sp. z o.o.1,2+20,7%+3,3%0,0+1,3%2025
Seventech sp. z o.o.2,2+34,8%+2,2%0,1+4,3%2025
SFM Soft sp. z o.o.0,1+519,8%–-0,5-684,9%2025
Shaped Thoughts sp. z o.o.12,0-4,4%-3,5%0,8+6,7%2025
Sienn Poland sp. z o.o.10,5-2,1%-8,6%0,4+3,7%2025
Silk Software House sp. z o.o.13,0+0,5%-1,7%1,0+7,3%2025
Simplicity sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)37,2-41,3%-28,3%-2,9-7,9%2024
Simplifae Poland S.A. (estonski-cit)29,4+11,8%+5,2%-1,8-6,3%2025
Simplito sp. z o.o.41,8+312,5%+45,1%29,4+70,4%2025
Sintra Consulting Poland sp. z o.o.2,3-19,4%-27,6%-0,1-2,6%2025
Smallgis sp. z o.o.6,9+144,1%+3,9%3,3+47,9%2025
Smart Factor sp. z o.o.13,0+357,4%+8,7%1,3+10,1%2025
Sobańscy Alfa-Net sp.k.1,2+0,4%-11,9%0,1+7,3%2025
Sofixit sp. z o.o.6,0-29,7%-0,2%0,5+7,6%2025
Softblue S.A.19,4+7,0%-9,9%-9,9-50,9%2025
Softcream sp. z o.o.0,0––0,0–2023
Softellar sp. z o.o.0,0-69,9%–-0,1-250,7%2025
Softgent sp. z o.o.10,2+19,2%-2,0%0,3+2,6%2025
SoftHard S.A.25,2+13,2%+6,3%3,2+12,6%2025
Softicon sp. z o.o.4,3+27,8%+4,1%0,0+0,1%2025
Softkrama sp. z o.o.0,1+16,8%+30,8%0,0+17,2%2025
Softmed sp. z o.o.2,9+24,3%+2,0%0,9+30,0%2025
Softprodukt sp. z o.o. (estonski-cit)0,0-95,6%-76,3%-0,2-698,0%2025
Softroids sp. z o.o.0,1-68,5%-50,0%0,0+30,6%2025
Softteco PL sp. z o.o.17,3-9,0%+18,1%0,5+2,8%2025
Software Mind Outsourcing Services sp. z o.o.19,2+9,4%+38,2%2,4+12,5%2025
Software Partner sp. z o.o.1,7-11,3%-4,5%-0,2-12,3%2024
Soldevelo sp. z o.o.19,1+5,2%+2,0%5,3+27,7%2025
Solution4labs sp. z o.o. (fuzja)15,2+27,0%+7,8%2,4+15,9%2025
Solvee Studio sp. z o.o.0,2-12,8%-18,0%0,0+14,8%2025
Somco Software sp. z o.o.5,5+84,5%+4,5%0,9+16,7%2025
Span Polska sp. z o.o.0,0––-0,3–2025
Speednet sp. z o.o.57,8-15,0%-3,8%0,9+1,5%2025
Spica Solutions sp.k.14,0+11,5%+8,5%1,5+10,8%2024
Star Technology sp. z o.o.0,4+14,1%+6,0%0,0+10,9%2025
Stellis sp. z o.o.4,4+45,4%+0,6%0,3+6,1%2024
Stermedia sp. z o.o. (fuzja)6,6-23,5%-5,4%-0,7-10,4%2024
summ-it S.A. (kontynuacja po przekształceniu, estonski-cit)16,0+5,8%+0,7%-0,7-4,4%2025
Sygnity Business Solutions S.A. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))46,8+24,7%+6,6%8,5+18,2%2025
Symmetry sp. z o.o.50,8+32,2%-20,7%8,4+16,6%2025
Syntavio sp. z o.o.23,1+57,6%+42,4%3,9+16,9%2025
SYSTEmEG sp. z o.o. (fuzja)7,6+79,9%+27,4%4,5+59,4%2024
SYSTHERM INFO sp. z o.o.14,9+16,6%+0,9%3,6+24,2%2025
T-Master S.A. (kontynuacja po przekształceniu)15,5+172,1%+5,0%0,5+3,3%2025
T2T System sp. z o.o. (estonski-cit)2,8-13,6%-16,8%0,2+7,6%2025
Tameshi Investment sp. z o.o.14,7-19,6%-7,8%0,0+0,3%2025
Tango sp. z o.o.0,0––0,0–2024
Taxus IT sp. z o.o.8,3+3,9%+0,4%-1,8-21,3%2025
TDC Polska sp. z o.o.58,4+74,7%+13,1%1,0+1,6%2025
TDCM sp. z o.o.2,5-6,0%+5,5%-0,1-2,1%2025
Tdsoft sp. z o.o.2,0+78,6%-19,0%-0,0-0,5%2025
Team Connect sp. z o.o.48,5-1,2%+9,7%1,2+2,5%2025
Tebim sp. z o.o.5,0+59,7%+143,8%0,3+5,5%2025
Tel-Ster sp. z o.o.15,0+16,8%+11,3%2,4+15,7%2025
Tensoft sp. z o.o.9,1+7,4%+5,2%0,4+4,5%2025
Tesseract DEV sp. z o.o.0,0––0,0–2024
TestArmy Group S.A. (kontynuacja po przekształceniu)15,0-21,2%-4,0%-0,3-2,3%2024
Thaumatec sp. z o.o.24,5-6,4%+4,7%1,5+6,0%2025
The Knights of Unity sp. z o.o.15,1+2,0%-13,7%1,2+8,1%2025
Theisen Tech sp. z o.o. (wzrost z danych porównawczych sprawozdania)0,8+85,4%-3,7%-0,0-1,4%2025
Think Beyond sp. z o.o.17,4+2,7%+17,6%2,0+11,6%2025
Thinkit Consulting sp. z o.o.1,7+8,4%-8,6%0,1+5,3%2025
Tonik sp. z o.o.0,0-96,7%-64,6%-0,2-624,4%2025
Toro Performance sp. z o.o.6,1+60,4%+18,2%0,6+9,5%2025
Traceroute42 sp. z o.o.1,6+2,2%-4,0%0,2+12,2%2025
Tradiss Piotrowski - Iwaniuk sp.j.8,0+18,4%+17,4%1,9+23,4%2025
Transition Technologies-Science sp. z o.o. (estonski-cit)12,5+325,7%-9,9%1,9+14,9%2025
Trimtab sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)13,1-0,0%+2,3%2,9+21,8%2025
Trui sp. z o.o.1,0-45,7%+25,5%0,1+10,7%2025
TT Soft sp. z o.o.11,9+28,2%-1,1%0,7+6,1%2025
Tukano Software House sp. z o.o.17,8+194,3%+80,0%1,6+8,8%2025
Union Square Internet Development Polska sp. z o.o.4,5+6,0%-14,4%0,0+0,9%2025
Ulam Labs sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)15,1+5,8%-12,5%0,5+3,5%2024
Unibox IT sp. z o.o.4,5+34,9%-0,0%0,4+8,0%2024
Unique Devs sp. z o.o.0,9+5,7%+69,9%-0,1-11,2%2025
Unisoft sp. z o.o.72,5+11,1%+8,0%7,6+10,5%2025
Unit-Soft sp. z o.o. (rok-obrotowy)3,0–+5,7%-0,1-1,8%2025
Uniteam sp. z o.o.17,6+48,9%+7,1%0,1+0,4%2024
Uniwers.com sp. z o.o.5,8+21,8%+16,6%0,2+3,4%2025
Uptime Development sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)5,1-31,4%-15,9%0,2+3,5%2025
Useo sp. z o.o.4,0-7,9%+5,8%0,0+0,8%2025
Varwise sp. z o.o.2,4-13,4%-25,8%0,0+0,8%2025
Vecler Group sp. z o.o.0,0-97,0%–0,0+78,4%2025
Vemco sp. z o.o.15,5+25,4%-2,0%-0,0-0,1%2025
Vercom S.A. (kontynuacja po przekształceniu, dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), fuzja)240,9-16,4%+17,8%80,9+33,6%2025
Veturai sp. z o.o.0,20,0%-38,9%0,0+16,1%2024
Virtusa Consulting & Services sp. z o.o. (fuzja)85,0-18,1%-15,6%5,4+6,4%2025
Vitec NMG S.A.50,6+31,8%+64,9%13,5+26,6%2025
Prosal.es sp. z o.o.0,3-79,3%+119,4%-0,2-60,8%2025
Vobacom sp. z o.o.5,9+60,9%+1,4%0,1+1,3%2025
VRP Consulting sp. z o.o.37,2+9,9%+16,7%0,7+2,0%2024
Wama Soft sp. z o.o.5,3+0,5%-21,0%1,3+24,9%2024
Wasat sp. z o.o.1,8+1,2%+10,1%0,1+6,4%2025
Waynet sp. z o.o.5,2+4,2%+11,8%0,0+0,7%2025
WEB Falcon sp. z o.o.0,1-44,1%-32,4%-0,2-192,0%2025
Webalize sp. z o.o.1,2+18,7%+28,4%0,1+12,5%2025
WEBCON S.A. (kontynuacja po przekształceniu)60,4+26,9%+5,1%3,0+4,9%2025
Webixa sp. z o.o.2,0+52,1%+53,9%0,1+4,1%2025
I & B sp. z o.o.6,2-24,3%+3,1%-0,7-12,0%2024
Webnomads sp. z o.o.2,3-1,3%+7,2%0,0+1,1%2024
Webxl sp. z o.o.0,1+2,3%-1,6%0,0+30,3%2025
WeDoIT sp. z o.o.6,3+16,3%+15,8%0,5+8,1%2025
Welastic sp. z o.o.5,9+25,4%+10,1%0,00,0%2025
Whirly sp. z o.o.48,4-4,8%-6,7%1,0+2,0%2025
White Hill sp. z o.o.0,0––-0,0–2024
White Label sp. z o.o.5,1-42,9%-15,4%-0,3-6,1%2024
Wingu sp. z o.o. (rok-obrotowy)109,8-14,6%+23,5%8,2+7,4%2026
WiperApp sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)0,3+44,4%-11,6%-0,1-38,6%2025
X Deft sp. z o.o.0,1-8,8%-2,6%-0,0-2,8%2025
X-Code sp. z o.o.21,8+40,6%+4,4%5,4+24,5%2025
Xebia sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie), fuzja)269,9-1,0%-9,0%20,2+7,5%2025
Xentivo sp. z o.o. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))7,6+27,8%+20,2%0,8+10,9%2024
XLE sp. z o.o.3,2-10,4%-4,5%-0,4-13,2%2024
Xopero Software S.A. (kontynuacja po przekształceniu)34,0+88,1%+44,5%1,0+2,9%2025
Xtrack sp. z o.o.23,7+21,5%+11,6%4,5+18,8%2025
XTRF Management Systems sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu, fuzja)25,9+23,3%+9,0%3,1+11,9%2024
Yameo sp. z o.o. (estonski-cit)10,5-11,3%+5,2%0,3+3,2%2025
Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej sp. z o.o.22,2+61,9%-1,2%0,3+1,2%2025
ZETO Lublin sp. z o.o.10,1+41,9%-0,9%0,7+7,1%2025
ZETO Software sp. z o.o. (fuzja)37,3+11,6%+2,3%3,3+8,9%2025
ZETO-RZESZÓW sp. z o.o.25,7-17,4%+0,9%0,1+0,3%2023
ZETO-Świdnica sp. z o.o. (estonski-cit)15,5+17,2%+2,1%1,3+8,1%2025
Znanysystem sp. z o.o.3,6+3,9%+1,9%0,1+2,9%2025
Zonifero S.A. (dane spoza pipeline (ESEF/PDF, wpisane ręcznie))4,0+1,5%+11,2%-3,5-87,6%2024
ZoriusPro sp. z o.o. (kontynuacja po przekształceniu)7,5+38,2%+14,7%0,9+12,1%2025

Źródło: zweryfikowane e-sprawozdania finansowe z KRS w auditcrowd. Wartości realne deflowane roczną inflacją CPI GUS.